Domased Electronica: Resurrection 012 - 28-01-2010

Guestmix: Tomas Haverlik | melodic progressive | pure.fm |

Powrót do Sety

Domased Electronica: Resurrection 012 - 28-01-2010

Postprzez TBk2000 29 sty 2010, 10:20

Sadzilem, ze Transi zarzucisz tematem ze wzgledu na promocyja prezentacje materialu Kay-D, a Ty NiC ! :D. Ja wlasnie przesluchuje czesc pierwsza audycji i set DE, ktory jak zwykle jedzie z dobrym materialem. W tym miesiacu zapowiedz debiutanckiego albumu progresywnego odkrycia minionego roku, Kay-D. Szczegolnie zachecam przesluchanie tej czesci, bo jest naprawde czego posluchac.
Druga godzinka nalezy do mojego ulubionego Slowaka, ktory poza swoim malym podworkiem na etn.fm rzadko sie chyba gdziekolwiek muzycznie udziela. Kawalki przez niego zagrane sa juz wszystkim zainteresowanym dobrze znane, ale i tak warto sie rowniez zapoznac z tym setem.

W przyszlym miesiacu goscinnie, Athan, ktorego znakomity AoTW mozna bylo uslyszec niedawno na Frisky, ktorym tez zainteresowanie na forum bylo zerowe :D. Mimo to zachecam :-).


Info:
Artist: Domased Electronica / guest: Tomas Haverlik
Title: Resurrection 012
Genre: Melodic Progressive
Source: Pure.FM Radio
Quality: 192 kbit/s | 44100Hz Joint Stereo
Total Time: Part.1: 59:17 min. | Part.2: 60:00 min.
Total Size: Part.1: 81.4 MB | Part.2: 82.4 MB

Tracklist:
First Hour: Domased Electronica
01. Python feat. Cream Sound – Don't Save Me (Cristian Gandini Mike Griego Remix) [Promo]
02. Dark Soul Project – Alma Del Sur (Original Mix) [Deepsessions Recordings]
03. Dark Soul Project – Welcome To Wonderland (Original Mix) [Deepsessions Recordings]
04. Kay-D – Forbidden Zone [Promo]
05. Kay-D – Reaching The Surface [Promo]
06. Kay-D – Hypnotized (Deep Vocal Mix) [Promo]
07. Kay-D – Fruitful Love [Promo]
08. Kay-D – Levitation [Promo]

Second Hour: Tomas Haverlik
01. Oleg Zubkov - New Parallels (Abdomen Burst Exclusive Mix) [MistiqueMusic]
02. Nikola Gala – Nomad Soul [Stripped Recordings]
03. Matias Chilano – Thinking (Phonic Deep Remix) [No Smoking Recordings]
04. Oliver Morgenroth – Care (Kintar Remix) [Jetlag Digital]
05. Michael Cassette – Wateresque (Original Mix) [Anjunadeep]
06. Liluca – Clear Senses (Urban Breathe Remix) [Anjunadeep]
07. Domased Electronica – Ararat (Original Mix) [Promo]
08. Michael & Levan feat. Stiven Rivic – Twilight (Original Mix) [Promo]
09. Kay-D – Around The Mars [MistiqueMusic]

Download:
:arrow: Domased Electronica - Resurrection 012 - live @ Pure.FM Radio - Part.1 - 28-01-2010
:arrow: Tomas Haverlik - Resurrection 012 - live @ Pure.FM Radio - Part.2 - 28-01-2010
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Domased Electronica: Resurrection 012 - 28-01-2010

Postprzez Transi 29 sty 2010, 10:51

Hola hola, senior :P Ja się jarałem setem Athana podczas słuchania live :> Ja za cholerę nie mogę się przekonać do materiału od Dark Soul Project. Produkcje zawarte na ostatnim albumie są tak mdłe, że aż odechciewa mi się ich słuchać :S Całe szczęście, że po tych dwóch pomyłkach Ladislav pocisnął nadchodzące utwory Kajdiego :D Od razu lepiej się zrobiło :D

Jak widzisz na forum zainteresowanie tematami dot. muzyki progresywnej jest znikome, dlatego też nie zakładałem tematu ;)

Btw. Python featuring Cream Sound - Don't Save Me EP zostało wydane we friskyRecords kilka dni temu. A co na nim? Genialny Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix :D Warto się zaopatrzyć w ten remol, a cena na Resonant Vibes jest na prawdę atrakcyjna (1,5$ to nie tak dużo+nie ma tego durnego podatku jak np. w przypadku Beatportu).
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Domased Electronica: Resurrection 012 - 28-01-2010

Postprzez TBk2000 29 sty 2010, 12:19

Hehe, ktos pisac o tych prograch musi, nie ? :>. Ja ciekawy bylem nowych produkcji Kay-D, i jakos te pierwsze trzy przelecialy bez wiekszego zainteresowania ;-p. Pozostale oczywiscie spowodowaly jeszcze wieksze cisnienie w oczekiwaniu na ten album. Z calego zestawu najbardziej mnie wzielo na Levitation, ale oczywiscie wiecej bedzie mozna powiedziec po premierze.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Domased Electronica: Resurrection 012 - 28-01-2010

Postprzez Stelmach 30 sty 2010, 23:06

Dziś progresywny nastrój z uwagi na audycję na Pure. FM więc przyjrzałem się z bliższej odległości na to co sklecił Domased Electronica. Początek kiepski, produkcje Dark Soul Project we mnie nie trafiły, z kolei Kay-D trzyma znów równy poziom - Levitation mnie zachwyciło, w pełni kompletny progresywny twór, klimat, nastrój i vocal z pierwszej półki.

Tomas Haverlik poleciał widzę ze sprawdzonym stuffem, znanym z wielu poprzednich setów więc słuchać nie będę.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Domased Electronica: Resurrection 012 - 28-01-2010

Postprzez djin 18 lut 2010, 2:10

szczerze mówiąc to trochę nie rozumiem tych całych ochów i achów w stronę Kay-D, tym bardziej nie rozumiem, jak każdy mógł tak zbesztać Dark Soul Project. Bo jak dla mnie to jedyne warte przesłuchania numery w tym secie, reszta jakaś taka nie w moicm stylu. Za to DSP - esencja ciemnego i mrocznego stylu (polecam przy okazji Washing Brains czy Sex Appeal)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron