Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Powrót do Sety

Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Postprzez Kubo 26 lut 2010, 13:35

Obrazek

:arrow: Domased Electronica:

01. Dark Soul Project – Washing Brains (Original Mix)
02. Python feat. Cream Sound – Don’t Save Me (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix)
03. Michael & Levan and Stiven Rivic Remix – Depress (Dynamic Illusion’s Dub Mix)
04. Python feat. Cream Sound – Don’t Save Me (Cristian Gandini and Mike Griego Remix)
05. Domased Electronica – Girl From Macedonia (Kay-D Remix)
06. Vg vs Dave Sullivan – The Veil Of Night (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix)
07. Michael Burns – We Will Fade (Ilya Malyuev Softech Mix)
08. Ivan Nikusev & Wav-E – One Day Before (Kay-D Remix)
09. Leach – Provence (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix)

Domased Electronica - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

:arrow: Athan:

Athan - Resurrection 013 Guestmix On Pure FM [25.02.2010]
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Postprzez dj3500 26 lut 2010, 13:36

Tracklista DE, zwłaszcza drugie pół wygląda strasznie smakowicie... kiedy ja to przesłucham... ;) Dzięki za link Kubosławie
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Postprzez Kubo 26 lut 2010, 13:49

Tak Jakubie... tl wyglada bardzo dobrze, niestety link jest tragiczny sciaga mi sie 20kB/s :/. Mamy tutaj 2 najlepsze remixy Don’t Save Me, nowe remixy Levarow, wiec raczej warto sprobowac :> Athan zapewne mrocznie i deepowo
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Postprzez Transi 26 lut 2010, 14:45

Vg vs Dave Sullivan – The Veil Of Night --> zapewne M&L feat.SR Remix w wydaniu progresywnym? Bo jest jeszcze interpretacja utrzymana w klimatach downtempo - niestety Retorid (jako właściciel Morphosis, w którym to wydany będzie ten utwór) zażyczył sobie klubową wersję. Tak więc małe są szanse na to, aby drugi remol został kiedykolwiek wydany. Szkoda!

Co to ogólnej TL - bardzo fajna. "Don't Save Me (M&L feat. SR Remix), który jest jak dotąd jedną z ulubionych produkcji tego roku, rewelacyjne "Girl From Macedonia (Kay-D Remix)" od Domased Electronica, wspomniane wyżej "The Veil Of Night" + na prawdę dobry remix do "Provence". Michael Burns - We Will Fade w, moim zdaniem, rewelacyjnym remixie Maluyewa (będą jeszcze wersje od Domased Electronica, Michael & Levan featuring feat. Stiven Rivic i jeszcze jakiegoś jednego typka- niestety nie pamiętam nazwy (będzie go można usłyszeć w Deep Impact 007 ;) ).

Jak wrócę do domu to sprawdzę GM Athana - jego set w AotW był super :>
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Postprzez Stelmach 27 lut 2010, 8:59

Nie wiem jakie jest Wasze zdanie na ten temat, ale secik, jak i większość aktualnego progresywnego grania bardziej mi przypomina progressive/trance niż rasowy dark progressive z jakiego 2-3 lata temu słynął Topo, Moshic, Kintar. Klimaty się nieco ociepliły i nabrały melodyjności, co akurat w tym gatunku niezbyt mi leży bo wolę bardziej mroczne dźwięki.

Z całości spodobało mi się Michael & Levan and Stiven Rivic Remix – Depress (Dynamic Illusion’s Dub Mix) i Leach – Provence (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix), co by nie mówić Ci producenci mają chyba jakieś niepisane zawody między sobą, bo tyle produkcji ile ostatnio wydają trudno zliczyć i ogarnąć.

Trochę zawodzi mnie w tym roku Kay-D, czkeam na przełomowe numery tego gościa podobnie jak w 2009.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Domased Electronica/Athan - Resurrection 013 On Pure FM [25.02.2010]

Postprzez dj3500 27 lut 2010, 15:56

Wg mnie pierwsza połowa mocno nudna, może poza numerem drugim. Dalej jest lepiej, bo dobry remiks od Kay-D. Niestety remiksy od Levanów oraz Maliujewa prezentują niewiele zawartości muzycznej i trochę się dłużą. Na koniec drugi, tym razem rewelacyjny remiks od Kay-D oraz niezły mix od Levanów. Liczyłem szczerze mówiąc na nieco więcej.

Z uwagami o progtrance zgadzam się, ale z drugiej strony Mistiquemusic ogólnie nie reprezentuje superdarkowego grania, którego należy szukać właśnie choćby u Kintara. Kay-D mnie osobiście w tym roku jeszcze nie zawiódł, a wydał już wiele utworów, w szczególności album, który właśnie odsłuchuję i jest naprawdę dobrze :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron