Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio

Powrót do Sety

Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio

Postprzez Stelmach 04 sty 2009, 14:40

Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio - 04 December 2008

Lineczki:
http://uploaded.to/?id=yrrboj
http://www.megaupload.com/pl/?d=1PJJ451H

1 - Niko Fantn - Zoofisticated (Soliquid Remix) (Frisky Records)
2 - Faskil - Crappy morning (Original Mix) (Feral Code Records)
3 - Oliver Morgenroth - Jetstream (Kintar Darker Mix) (Jetlag Digital)
4 - Rezo & Emmanuel - 1749 De Emotii (Moshic Remix) (Contrast Records)
5 - Interpulse - Open Channel (Original Mix) (Open Records)
6 - Humkey - Aljaska (Original Mix) (Carica Records)
7 - Martin Bonansea vs. Maxi Iborquiza & Fernando Ferreyra - Absolutely Vodked (Distaff Remix)
8 - Umek - Center Of Gravity (Soliquid Remix) (Proton Music)
9 - Chance Jumpers - Korona (Ormatie Remix) (Morphosis Records)

Set pomimo iż nie pierwszej świeżości trzyma pierwszorzędną klasę. Porządna porcja rasowego i mrocznego progressive z nostalgicznym głębokim brzmieniem, beż dodatkowych plumkaczowych przeszkadzajek. Przyjemny flow płynących dźwięków. Najlepsze Crappy Morning Faskil'a które gości na wielu progowych TL'kach i wybitne (!!!) Rezo & Emmanuel - 1749 De Emotii (Moshic Remix) 8-) ciężko mi opisać słowami co dzieje się w tym utworze, musiałbym o pomoc poprosić Bachora. Podobnie rzecz ma się w Humkey - Aljaska i utworze dedykowanym wszystkim boruciarzom Absolutely Vodked. Mój ulubiony set ostatnich dni, więc serdecznie polecam :)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio

Postprzez djin 04 sty 2009, 15:42

ooo uwielbiam Cristiana Gandini. Jeżeli ten set jest w takich klimatach, co chociażby jego genialny Spiritual Naked, to wiem, przy jakich dźwiękach będę dzisiaj cały wieczór siedział w kącie i ssał kciuka ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio

Postprzez Transi 04 sty 2009, 17:31

Ja akurat wczoraj pierwszy raz miałem okazję usłyszeć "Jetsream (Kintar Darker Mix)". mamuniu! Co za utwór! :O O "1749 De Emotii" nie będę nic pisał- klasa sama w sobie! Ściągnę tego secika- nie znam kilka utworów. Coś mi mówi, że będzie godna porcja progresów :>
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio

Postprzez Kubo 05 sty 2009, 12:05

Jednym slowem set godny polecenia. Dobra robota Stelmi :) Geste progresywne i mroczne dzwieki z bardzo wysokiej polki. Set tzw. biznes klasa :D

Faskil - Crappy morning (Original Mix)
Rezo & Emmanuel - 1749 De Emotii (Moshic Remix)
Chance Jumpers - Korona (Ormatie Remix)

Moim zdaniem najlepsze numery chociaz reszta tez niewiele im ustepuje ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Gandini & Liagre - Advanced Views On Frisky Radio

Postprzez TBk2000 06 sty 2009, 2:30

Dobre progresywne granie, od razu bylo wiadomo, ze set bedzie opiewal w szeroka game gestych proggow z najwyzszej polki. Panowie wywarli na mnie nieco szersze wrazenie w ubieglym roku swoim setem w "Artist of The Week", ktory notabene wrzucalem jeszcze na FMT. Przez dlugie tygodnie secik nie schodzil z mojej plejlisty, i do dzis go wspominam jako jeden z najlepszych AoTW ubieglego roku. Ale temu tez niczego nie brakuje pod wzgledem doboru utworow, ktore jak w opisywanym przeze mnie powyzej secie, naleza do scislej czolowki proggow minionego roku ;]. Dzieki Stelmach za udostepnienie, bo nie mialem okazji przesluchac wczesniej.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron