Tomas Haverlik - Progressive Sessions 047 - 09-01-2009

the best progressive sound from Slovakia...

Powrót do Sety

Tomas Haverlik - Progressive Sessions 047 - 09-01-2009

Postprzez TBk2000 09 sty 2009, 21:47

Obrazek

Pierwsza w tym roku i kojena edycja audycji Tomas-a. Co jakis czas Tomas gra edycje specjalne poswiecone troche innym bitom od tych, ktore zwykle gra. I styczniowa odslona zostala poswiecona na Trance-owe granie, oczywiscie progresywne. Tracklisty nie jestem w stanie podac bo nigdzie ich nie podaja, a sam kojarze chyba az jeden utwor, ale i tak polecam. Tomas nie odwala lipy :mrgreen:.

Info:
Atrist: Tomas Haverlik
Title: Progressive Sessions 047 - Mo Trancy Edition Chapter 03
Genre: Progressive Trance
Source: ETN.FM Radio
Quality: 256 kbps / 44100Hz Joint Stereo
Total Time: 59:54 min.
Total Size: 109MB
Grabber: Streamripper 1.63.5
Encoder: Easy CD-DA Extractor 12 / Lame 3.98

Tracklist:
00. N/A

Donwload:
:arrow: Tomas Haverlik - Progressive Sessions 047 - live @ ETN.FM Radio - 09-01-2009
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tomas Haverlik - Progressive Sessions 047 - 09-01-2009

Postprzez phantom 12 sty 2009, 21:55

Przesłuchałem dość pobieżnie, ale selekcja nagrań mnie nie przekonuje, jeśli patrzeć pod kątem tego nieszczęsnego prog trance'u. Znalazłem tu kilka ciekawie brzmiących kawałków, kapitane "Sex on the Beach", ale też i taki breakdownowy, przesłodzony "progressive" i wokale, które nie zawsze brzmią szczęśliwie :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Tomas Haverlik - Progressive Sessions 047 - 09-01-2009

Postprzez Rapture 13 sty 2009, 16:07

drugi numer to Embliss - Kaleido, piekny utwor, szkoda tylko, ze w jakims biednym remiksie. Byl tez kawalek BlakeJarell - Punta del Este (bleee).Moze ze 2 tjuny mi sie podobaly z tego seta. Intro ladne ale zaraz wchodzi wokal kojarzacy mi sie z hitami od ATB :D Ogolnie Haverlik sie nie postaral. Polecam juz bardziej Moor Music z tego miesiaca jak ktos chce trensow na wolniejszym bpm
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron