Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Powrót do Sety

Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez Stelmach 23 mar 2009, 20:52

Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Power Flower - Perceptions (Original Mix) [AK Tek Records]
Gui Sheffer - Fuck It (Original Mix) [Panda Recordings]
Shane - Reaching For The Stars (Faskil Mix) [Jetlag Digital]
Cysco Nasa - Crazy Love (Original Mix) [Panda Recordings]
Holden & Thompson - Nothing (Ad Brown Mix) [CDr]
Sean Marx - Moon Ray (Original Mix) [No Border Recordings]
Eitan Carmi - Subtle (Moshic Remix) [Contrast Records]
Plicherss - Synthetic Sea (Josh Dupont One Step Closer Mix) [Giant Squid Recordings]
Faskil - It Puts Me To Sleep (Original Mix) [CDr]
Jay Smith - Deeper Love (Faskil Mix) [Polytechnic Recordings]
Curtis & Dakota - Life (Shane Remix) [Kansak Recordings]
Darin Epsilon - Tahitian Sunrise (Noel Sanger Remix) [Dissident Music]
GG Dex - Abeja (Original Mix) [Heatflow Records]
Christos Fourkis - Yellow Moon (Speerit Remix) [Deepsessions Recordings]
DJ Shinobi - Shadow Dancer [Progressive Grooves]
Gabriel Batz - Blood [Progressive Grooves]
The Quasar - Magnetic Needle (Kosmas Epsilon Remix) [Foundation Records]
Miles Dyson - Minimal My Ass (Miles Dyson & Flutuance Remix) [Plasmapool]
Aeron Aether - Lake In The Well (Embliss "Strange Duck In The Bite' Remix) [Silk Sofa Music]

link: http://www.megaupload.com/?d=S763CW1O

Dla wszystkich wybrańców i koneserów gatunku oraz fanów mrocznego grania, nowy epizod z Frisky. Kilka tłustych smakołyków, min. nowy Faskil - It Puts Me To Sleep, z tak diabelskim vocalem, że głowę urywa i przyprawia o ciarki na plecach. Poprawka w takich samych klimatach remixem Jay Smith - Deeper Love (Faskil Mix) i Shane - Reaching For The Stars 8-) Końcówka bardziej skoczna, choć The Quasar - Magnetic Needle (Kosmas Epsilon Remix) równie mocny. Wiecie chyba co z tym zrobić...
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez Transi 23 mar 2009, 20:53

Stelmach napisał(a):Wiecie chyba co z tym zrobić...


Wiemy, wiemy :D Już leci na dysk. Ostatni epizod, który miałem przyjemność słuchać (ten ze stycznia br.) wgniótł mnie w ziemię :P Myślę, że ostatnia część tej audycji również będzie stała na wysokim poziomie :) Dzięki za secika
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez Stelmach 23 mar 2009, 20:57

Tak, tak :-) leciał tam Derek Howell - It's All Gravy Baby (Faskil Mix) i nieziemskie Crappy Morning, świetne numery.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez yaper 24 mar 2009, 19:23

Jeśli już wspominamy to lutowy epizod także stał na wysokim poziomie, przynajmniej w moim odczuciu. Nowy wał od Jetlag Digital na dobry początek i już micha się rozwiera w akcie duchowego orgazmu. W TL takie perełki jak: Jelebee Cartel - Tough Cookie (Chris Nemmo Remix), Human8 - She Is Gone (Marrakech Remix), czy Domased Electronica - Dewpoint (Michael & Levan and Stiven Rivic Remix); zresztą reszta kawałków też dobra, ale nie chce mi się tak wymieniać :D

Marcowego wydania jeszcze nie miałem przyjemności słuchać, wypowiem się jak tego dokonam :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez JoseDiablo 25 mar 2009, 17:07

pierwsza godz naprawdę ciekawa, parę naprawdę konkretnych numerów, z których najbardziej podszedł mi Faskil - It Puts Me To Sleep; ponadto całkiem przyjemne nr 02,03, remix Nothing też niczego sobie, Subtle - ulubieniec w ostatnim czasie, jeśli chodzi o Moshica również może się podobać
Czy za aliasem Shane stoi Ron Van Den Beuken? Jeśli tak, to spore zaskoczenie dla mnie ...

Drugiej godz. nie przesłuchałem jeszcze w całości, chociaż np. taki Curtis & Dakota - Life (Shane Remix) zachęca żeby posłuchać dalej :)

Reasumując, trudno porównać mi ten epizod do wcześniejszych, bo przesłuchałem raptem dwa, ale ten z marca zachęca by robić to częściej :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez totempotem 25 mar 2009, 17:55

JoseDiablo napisał(a):Czy za aliasem Shane stoi Ron Van Den Beuken? Jeśli tak, to spore zaskoczenie dla mnie ...

To pewnie byłaby zapowiedź końca świata ;) Shane to niemiecki dj i producent progressive, założyciel Jetlag. Żeby było na temat - mnie Silly Wafle jakoś nie ruszają, zazwyczaj taki przekrój różności z średnią dawką klimatu, zdecydowanie wole inne audycje we frisky (Sudam, Ritual Sounds itd.).
po co teraz, skoro mozna potem
totempotem
 

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez JoseDiablo 25 mar 2009, 18:08

totempotem napisał(a):Shane to niemiecki dj i producent progressive, założyciel Jetlag

odetchnąłem ;) ktoś przez przypadek się pomylił na discogs
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez Rapture 31 mar 2009, 13:44

Rozkminie dzisiaj na spacerze.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez Transi 31 mar 2009, 14:06

W secie obrodziło dobrymi tjunami. "Reaching For The Stars (Faskil Mix)", "Nothing (Ad Brown Mix)", "Subtle (Moshic Remix)", Faskilowe dzieła jak "It Puts Me To Sleep" czy remix do "Deeper Love" czy "Christos Fourkis - Yellow Moon (Speerit Remix)". Konkretne granie. Gorąco polecam :]
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez Rapture 31 mar 2009, 20:21

Stelmach napisał(a):fanów mrocznego grania

Polemizowalbym z tym mrocznym graniem. Set bardzo przyjemny, nawet remix Moshica jakby lekko "jasniejszy", glownie za sprawa tego delikatnego wokaliku no i przede wszystkim nie zamula! Sean Marx - Moon Ray (Original Mix) rowniez zacne, jak i najnowsze It Puts Me to Sleep - bardzo niebalny numer. Ten remix Kosmasa brzmi rownie skocznie jak kawalki z setow Sashy z 2003, co oczywiscie odbieram bardzo pozytywnie. Ogolnie przyjemnie sie sluchalo i praktycznie niezauwazenie zrobilo 10 km przy zachodzie. Dzieki wiec za linkacza i zapewnienie mi dzisiaj dobrego klimatu :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Faskil - Frisky Radio - Silly Waffles (17-03-2009)

Postprzez cinek 04 kwi 2009, 10:06

Secik kozakowy. Ale tylko do 80 minuty czy coś takiego. Później trochę mniej smakowo. Na pewno było warto posłuchać. Gdzieś tam na początku drugiej godziny leci kawałek z wokalem. Prawdziwa kosa. Gniecie :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron