Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

frisky radio // progressive house

Powrót do Sety

Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez TBk2000 27 mar 2009, 18:27

Siema, siema.. we wtorek, a wlasciwie juz w srode odbylo sie super ekstra specjalne wydanie audycji Vogelmann-a, Lightworks, w ktorej wlasnie m.in. posuwali Tkac i Faskil. To wlasnie te dwa najlepsze sety wrzucam. Dwa pozostale Vogelmann i d-phrag nie podniecily mnie, dlatego ich nie daje ;p.

Tracklisty sa nieznane, aczkolwiek bez problemy mozna rozszyfrowac wiekszosc numerow u Tkac-a. Z kolei jesli ktos posiada wiedze na temat poczatkowej tracklisty Faskil-a, a scislej rzecz ujmujac, jesli ktos zna kose numer jeden, pilnie niechaj to obwiesci :shock:.

Info:
Artist: Rasti Tkac
Title: Lightworks - WMC Edition
Genre: Progressive House
Source: Frisky Radio
Quality: 128 kbps / 44100Hz Joint Stereo
Total Time: 120:20 min.
Total Size: 110.0 MB
Grabber: Streamripper 1.63.5
Encoder: Lame 3.98 / Easy CD-DA Extractor 12

Tracklist:
00. N/A

Download:
:arrow: Rasti Tkac - Lightworks - (WMC Edition) - live @ Frisky Radio - 24-03-2009

Info:
Artist: Faskil
Title: Lightworks - WMC Edition
Genre: Dark / Progressive House
Source: Frisky Radio
Qualoty: 128 kbps / 44100Hz Joint Stereo
Total Time: 121:45 min.
Total Size: 111.0 MB
Grabber: Streamripper 1.63.5
Encoder: Lame 3.98 / Easy CD-DA Extractor 12

Tracklist:
00. N/A

Download:
:arrow: Faskil - Lightworks - (WMC Edition) - live @ Frisky Radio - 24-03-2009
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Stelmach 27 mar 2009, 20:15

Już się zaciąga :) Ciekaw jestem przede wszystkim Faskila, który aktualnie jest jednym z moich ulubionych DJ.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Stelmach 28 mar 2009, 20:01

Set Faskila jest genialny i mistrzowski! Kocham takie rytmy. Tak głęboki i gęsty progressive na prawdę rzadko się słyszy. Całość zakrawa nawet na DJ Topo, który jest od niedawna moim idolem dzięki Siśkowym namowom :) dodam że gość jest rezydentem słynnego kubu Pasha w rumuńskim Galati, skąd pochodzi min. rewelacyjny set Kintara, który kiedyś na forum robił furorę.

Faskil i jeszcze raz Faskil ;)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez bts 28 mar 2009, 20:46

Stelmach napisał(a):Set Faskila jest genialny i mistrzowski!...
Faskil i jeszcze raz Faskil ;)

Mam dokładnie takie samo zdanie. Faskil trafia idealnie w moje progowe gusta!
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez JoseDiablo 28 mar 2009, 20:58

czas najwyższy posłuchać obu setów, co do Dj Topo to spotkałem wiele pozytywnych opinii na temat jego audycji Voice From The Underground w MCast zatem trzeba mu się bliżej przyjrzeć :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Sisiek 28 mar 2009, 21:32

Stelmach napisał(a):Całość zakrawa nawet na DJ Topo, który jest od niedawna moim idolem dzięki Siśkowym namowom :)


JoseDiablo napisał(a):co do Dj Topo to spotkałem wiele pozytywnych opinii na temat jego audycji Voice From The Underground w MCast zatem trzeba mu się bliżej przyjrzeć :)


Dobrze, że jaracie się Faskilem bo warto. JoseDiablo trzymaj set dzięki któremu Stelmi w tak dobry sposób wypowiada się o Topo Dj Topo - Presents - Black Birds Exclusive !
http://www.beattunes.net/sets/Topo/DJ%2 ... y%2008.mp3

Polecam zwłaszcza od 60 minuty - mega granie, Kintar, Shiva chowają się przy tym :) Jak brzmi dewiza Topo - world of non-commercial music :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez JoseDiablo 28 mar 2009, 21:40

Sisiek napisał(a):Dobrze, że jaracie się Faskilem bo warto. JoseDiablo trzymaj set dzięki któremu Stelmi w tak dobry sposób wypowiada się o Topo Dj Topo - Presents - Black Birds Exclusive !
http://www.beattunes.net/sets/Topo/DJ%2 ... y%2008.mp3

podziękował :D jutro wrócę i podzielę się wrażeniami :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Stelmach 28 mar 2009, 21:58

Achtung, achtung! Ostrzegam że set Topo przeznaczony jest tylko dla bardzo wtajemniczonych i gotowych na podróż w najgłębszą otchłań piekieł ;) Tak gęstego tribalowo-progresywnego grania to dawno nie słyszałem... nawet wspomniany set Faskila się chowa. Brać co prędko, łeb Wam pourywa i rozum wykręci jak posłuchacie.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Sisiek 28 mar 2009, 22:06

Stelmach napisał(a):Brać co prędko, łeb Wam pourywa i rozum wykręci jak posłuchacie.


... i o to właśnie chodzi :D Jak Topo się spodoba wynajdę w otchłani swojego dysku jakieś dobre sety od Neftali Blasko również bardzo surowo grający zawodnik prosto z Meksyku :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Stelmach 28 mar 2009, 22:09

Jestem właśnie na 2:04:00... niesamowite przyśpieszenie i coraz sążniejsze basowe pomruki. A w tle genialny diabelski vocal ;) Końcówka targa na maksa; te dwa techowe kawałki na koniec dopełniają dzieła zniszczenia. Mistrzostwo!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez newb 28 mar 2009, 22:19

pamietam jego swietny promo mix z 2006 - tears from sahara

http://www.pcplanets.com/mp3-3586660-Dj ... io-.shtml#

1.Ah Cama Sotz-1348
2.Fady Ferraye-Psychokinetik Moon
3.Dammex-Enya
4.Dj Pinto-Ofra Haza Finish
5.Snake Sedrick-Arabic Bird
6.Sarp Ylmaz - Unspoken Words
7.Sarp Ylmaz-Serenity
8.Eric Entrena-Arabian Nights(Juan Magan&Cesar Del Rio )
9.Redkone - Fenix (Dj Paul & P.Carrilho remix)
10.Ofra Haza - Love Song (Dj Paulo remix)

od tego czasu troche setow Topo z Kintarem , dobrze wiedziec ,że wciaz działa
Avatar użytkownika
newb
 

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Sisiek 28 mar 2009, 22:55

Żeby już nie pisać o różnych sprawach w tym temacie zapraszam do tego viewtopic.php?p=10403#p10403 i polecam :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 mar 2009, 13:31

o zesz kurnasz... niesamowite sety tu zapodajecie, do tej pory omijałem szerokim łukiem teo typu muzyke bo raczej wole szybsze i mocniejsze klimaty tymczasem po komentarzach postanowilem sciagnac teo Faskila i powiem szczerze ze bardzo mną targnął :) świetny klimat, muzyka która dłuo zostaje w pamieci i ktorej świetnie sie slucha w kazdej chwili, bardzo mi sie wszytsko podoba, ściagam teraz teo dj'a Topo a pozniej Cokoyu, dodam jescze ze bardzo podoba sie moim rodzicom ktorzy maja juz dość Reakowo-Kearneyowo-Askewowo-Tyasowo-Downeyowego grania :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez totempotem 29 mar 2009, 14:10

Nic w tym dziwnego, Faskil w swoich setach obok dobrych produkcji gra Prydza czy rzeczy rodem z obecnej audycji GDJB, czasami nawet po Deadmau5a sięgnie ;) On i Vogelmann są moim zdaniem dla frisky jak Schulz, grają lekkie topowe numery. Topo czy Cokoyu to zawodnicy z innej ligi.
po co teraz, skoro mozna potem
totempotem
 

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez JoseDiablo 29 mar 2009, 18:10

Sisiek napisał(a):Dj Topo - Presents - Black Birds Exclusive !

kończę właśnie słuchać 2 godzinkę i jestem pod wrażeniem, takich gęstych i mrocznych klimatów to ja nie miałem okazji słuchać od czasów Distorted Patterns Moshic'a, w nocy słuchanie takich kos grozi mocniejszym wtuleniem się w poduszkę; fajny ten wprowadzający dark ambientowy początek; dalej już bardzo-dark progresywnie - w tego typu klimatach fajnie uwydatniony jest bassline, dzięki któremu poszczególne kawałki nabierają szatańskich mocy; myślę, że raz na jakiś czas warto się posilić takim materiałem i przejść na ciemną stronę mocy :D
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Stelmach 29 mar 2009, 19:13

totempotem napisał(a):On i Vogelmann są moim zdaniem dla frisky jak Schulz, grają lekkie topowe numery

Odcinam się kategorycznie od wszelkich przejawów komerchy a la Schulz czy Deadmau5, ale z takim stwierdzeniem za nic się nie zgodzę. Nie znasz chyba na tyle dobrze TL Faskila żeby wypowiadać się o nim w ten sposób. Jedyne co mogę mu zarzucić to że zamiast mrocznych i głębokich progów, zarzuci czasem jakimś plumkaczem np. Sultan & Ned Shepard - One Day, Alucard - About Monster, czy wygrane Solarity - Solar lub Essence z ostatnich Silly Waffles. Zauważ że Faskil ma wiele zgrabnych produkcji klimatem dorównujących Moshic'owi czy Kintarowi jak mistrzowskie Crappy Morning, remix do Derek Howell - It's All Gravy Baby, Ozark Henry - Christine, czy najnowsze Faskil - It Puts Me To Sleep, które wbija w ziemię. Dla mnie Faskil to czołówka Frisky, fakt że nie pobije RPO, Rafa Fendera, Shivy ale jego pozycja jest niezaprzeczalna.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Transi 29 mar 2009, 21:06

np: Rasti Tkac - Lightworks - live @ Frisky Radio - 24-03-2009 [120:20m/128kbps/44kHz]

61 minuta i nie mam pytań _o_
Tatva Kundalini - Agan Aao Balma (Krisztian & Robert K Remix) o/ o/ Grube seciwo!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez JoseDiablo 31 mar 2009, 20:45

wprawdzie powstał mały off-top w dziale dot. setów Rasti'ego i Faskila, ale ...
Sisiek, posiadasz może tracklistę do Black Birds Exclusive ? bo DJ Topo od kilku dni jest u mnie na topie jeśli idzie o graczy z dark progresywnego poletka :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Sisiek 31 mar 2009, 21:04

JoseDiablo napisał(a):Sisiek, posiadasz może tracklistę do Black Birds Exclusive ?


Bez szans, niestety ... jedyne co na szybko kojarzę to melodie z preseta z z3ta+ w 56 minucie :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Rasti Tkac, Faskil - Lightworks - WMC Edition - 24-03-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 01 kwi 2009, 12:34

Prezesie ten set urywa mózg !! 56 minuta kawalek pieknie kopie i ma niepowtarzalny klimat, charakterystyczny powtarzajacy sie dzwiek rodem z postnuklearnej gry Fallout 2, nie sadzilem ze tak sie w to wkrece narazie set bomba
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Następna strona

Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron