Kintar & Rex - Sudam World 009 - 02-04-2009

frisky radio / dark progressive

Powrót do Sety

Kintar & Rex - Sudam World 009 - 02-04-2009

Postprzez Stelmach 04 kwi 2009, 22:11

Kontynuując wątek poprzednich postów, namawiam wszystkich miłośników mrocznego grania na najnowszy epizod audycji Sudam.
W komplecie dwa sety czołówki przedstawicieli gatunku, niestety nie udało mi się zaopatrzyć posta w TL, niemniej jednak znając poczynania niniejszego duetu możecie spodziewać się mega sążnego i głębokiego grania.

Co do Kintara to flaszka dla tego co rozkmini numer od 8:15 do 11:45 ;) cudo, rewelacja, mistrzostwo! Drugi numer który mnie wytargał to ostatni kawałek na secie ze świetnym hiszpańskim (w tym wypadku argentyńskim) vocalem o/

Rex co ciekawe skończniej i weselej, choć to co wchodzi w 22:10 aż włos się jeży... 33:20 fajny skoczny i rozpędzony numerek 8-) Końcówka za to dla wytrwałych.

Kintar - Sudam On Frisky Radio (02-Apr-2009)
http://rapidshare.com/files/216966719/K ... ing.dj.mp3
http://uploaded.to/?id=eg1tnk

Rex - Sudam On Frisky Radio (02-Apr-2009)
http://rapidshare.com/files/216969045/R ... ing.dj.mp3
http://uploaded.to/?id=1sax6n

Polecać nie będę bo koneserzy gatunku wiedzą oczywiście co z tym fantem zrobić :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kintar & Rex - Sudam On Frisky Radio (02-04-09)

Postprzez yaper 04 kwi 2009, 22:23

8:15-11:45 to na pewno jest Kintar - Jhani and the Rabbit, natomiast ten wał z wokalem to Luca Ricci - Una Historia De Amor (Deeper Moments & Robert K Remix) ;)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Kintar & Rex - Sudam On Frisky Radio (02-04-09)

Postprzez TBk2000 05 kwi 2009, 2:31

W razie gdyby cos jeszcze kogos zainteresowalo z czwartkowej #09 odslony Sudam World, dorzucam pelna trackliste, ktora wyjatkowo udostepniono na forum radia.

Tracklist:
First Hour: Kintar
01. Eitan Carmi – Unknow 1 [Promo]
02. Kintar - Jhani and The Rabbit [Sudam]
03. Kay D - Lost Continent (Maindave Mix)
04. Kliment & Kintar – Black Out [Sudam]
05. Storytelling – Reality (Cristian Paduraru) [The Remix Label]
06. Ata Mavra Darker Sequences vs. Deeper Moments & Robert K – Teotihuacan (Original Mix) [Promo]
07. Eitan Carmi – Unkonw 2 [Promo]
08. Luca Ricci – Una Historia De Amor (Deeper Moments & Robert K Remix) [Aenaria Tribal]
09. Kintar - Outro [Promo]

Second Hour: Rex
01. Relate4ever - Open Minded (DeepDarkTranceDeepHouseMix) [The Remix Label]
02. Masterpiece -Where Do I Fit (Nickolas & G_Spice House Mix) [The Remix Label]
03. Dousk - Blender (Original Mix) [Vapour Recordings]
04. Hokkaido - Summer Wind (Soundstorm Remix) [Silk Digital Records]
05. Masque - The 7th - [White Label]
06. Eitan.C - Subtle aka Fatali (Original Mix) [Contrast Records]
07. Moshic - Evil Inclination (Moshic Deep Dub Mix) [Contrast Records]
08. Unique - Lassan Elhiszem (Aya Mavra Mix) [M-Ton]

A ze swojej strony dodam, ze Kintar kolejna swoja produkcja rozlozyl mnie niczym Polska swego przeciwnika w ostatnim meczu z San Marino, i podobnie jak Stelmach jestem pod niewyslowienie wielkim wrazeniem kawalka Jhani and The Rabbit, jak zreszta rowniez calego setu, z ktorego jak zwykle leje sie czysta esencja mroczno progresywnych dzwiekow prosto z Argentyny.

A pozostajac w temacie Argentynczyka, czy ktos wie cokolwiek na temat albumu "Serendipity", ktory mial ukazac sie w zeszlym roku ?
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Stelmach 06 kwi 2009, 20:14

Set Kintara jest niewątpliwie najlepszym jakim słyszałem w tym roku. Mistrzostwo świata!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Sisiek 06 kwi 2009, 20:58

TBk2000 napisał(a):Kintar - Jhani and The Rabbit


Sążne, sążne ale polecam obadać składaki w stylu Arabian Vibes albo Chill Out Cafe albo coś w ten deseń to tam takich numerów na pęczki .. nie pytajcie skąd wiem :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez yaper 07 kwi 2009, 19:03

Sisiek napisał(a):
TBk2000 napisał(a):Kintar - Jhani and The Rabbit


Sążne, sążne ale polecam obadać składaki w stylu Arabian Vibes albo Chill Out Cafe albo coś w ten deseń to tam takich numerów na pęczki .. nie pytajcie skąd wiem :D


Jakieś discogs linki?
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Sisiek 07 kwi 2009, 20:25

Cheb Bin Hassan - Salam i Zaki D - Jameel Harem !! dwie mega kosy z tej samej składanki Arabian Cafe Chilled Arabian Vibes poszukaj sobie czegoś takiego :) Jameel Harem rozkłada na łopatki :P Służę i innymi tytułami jak chcecie :) Np. mam od koleżanki fajną płytkę do tańca brzucha tam to dopiero klimaty :P Kintar dorabia jakiś progresywny bicik a wszyscy się jarają :P

No i podstawa http://www.beattunes.net/sets/Tatva/Ban ... 202008.mp3 Tatva z Indii który stał się popularny w kręgach progresywnych i Kintar chce z nim nawiązać współprace. Dobre granie, dużo etnicznych dźwięków i dubików :) Ale to już chyba na inny temat :)

Albo coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=oVJmH3pBzog :stereo: Przyspieszyć + bicik i wszyscy z tego tematu lataliby pod sufit :P Allah Akbar !!
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Kubo 09 kwi 2009, 13:43

Czolowka setow kintara :) Genialny klimat i bardzo malo slabych punktow w secie. Swietnie przeplata miedzy soba numery orientalne z melodyjnymi. Wałek ktory leci od mniej wiecej 37 min zajebiscie sie wkreca. Ten break bicik i mroczne wstawki wraz z glosami :o

btw. Wyszlo to Ata Mavra Darker Sequences vs. Deeper Moments & Robert K – Teotihuacan (Original Mix) ?
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez TBk2000 09 kwi 2009, 15:37

Ma ukazac sie w Mistique Music, ale data jeszcze nie jest znana, chociaz nie spodziewalbym sie tego predko, bo w kolejce jeszcze czekaja "State of Liberty" od Michael & Levan, i "Final Point" od Stone Mason, a ich daty tez nie sa jeszcze okreslone :roll:. Do tego dochodzi remix Deeper Moments & Robert K., rownie smakowity 8-), ktory zreszta mozna uslyszec w ostatnim Isolation 007, Deeper Moments, ktory tez bardzo polecam z uwagi na same nowosci :>. :arrow: zapisz jako...

tracklista zawiera m.in.:
Ata Mavra vs. Deeper Moments & Robert K. – Teotihuacan (Original Mix) [CD-R]
Ata Mavra vs. Deeper Moments & Robert K. – Teotihuacan (Deeper Moments & Robert K. Remix) [CD-R]
Deeper Moments & Robert K. - On The Way To You (Original Mix) [CD-R]
Deeper Moments & Robert K. - Wide Land (Original Mix) [CD-R]
Luca Ricci feat. Monica Hernandez - Una Historia De Amor (Deeper Moments & Robert K. Remix) [CD-R]

..reszta nie jest podana niestety ;p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez phantom 09 kwi 2009, 17:28

TBk2000 napisał(a):03. Dousk - Blender (Original Mix) [Vapour Recordings]

Niby Dousk nie w formie i nie ten sam, co kiedyś, bliżej prog breaks / house niż tech house'u, ale akurat ten kawałek jest naprawdę dobry i napędza się, kotłuje w nieskończoność. Inna sprawa, że to chyba było jedyne udane nagranie z tej EPki ;).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Sisiek 11 kwi 2009, 17:02

Tu nie ma wymienionego ale zobaczcie na myspace Krisztiana http://www.myspace.com/krisz1085 wałek Conflict Time super sprawa :)

Poza tym mila informacja


FREE TRACKS
DEEPER MOMENTS & ROBERT K - CONFLICT TIME (ORIGINAL MIX)
&
DEEPER MOMENTS & ROBERT K - WIDE LAND (ORIGINAL MIX)
soon as free tracks on www.beattunes.com
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Transi 11 kwi 2009, 17:33

motyw z "Wide Land" = Tilt - Twelve

"Conflit Time" bardzo elegancki. Inne utwory z playera równiez klasa!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Sisiek 11 kwi 2009, 17:59

Ogólnie to muszę się wypowiedzieć że Krisztian & Robert K robią kawał dobrej roboty. Ich styl zaczął mi odpowiadać o wiele bardziej niż np. Kintara. Wszystko jest takie bogatsze w dźwięki, bardziej urozmaicone i bardziej melodyjne niż u Argentyńczyków. W związku z tym jak dla mnie o wiele lepiej komponują się z takimi wschodnimi klimatami. Takie może określenie nie na miejscu ale jest bardziej trancowo :D Jednak co Rumunia to Rumunia :P

Transi napisał(a):motyw z "Wide Land" = Tilt - Twelve


Pewnie dlatego daje za darmo bo nie ma licencji na sample :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez Transi 12 kwi 2009, 17:12

TBk2000 napisał(a):Ma ukazac sie w Mistique Music, ale data jeszcze nie jest znana, chociaz nie spodziewalbym sie tego predko, bo w kolejce jeszcze czekaja "State of Liberty" od Michael & Levan, i "Final Point" od Stone Mason, a ich daty tez nie sa jeszcze okreslone :roll:.



"State of Liberty" będzie wydane 20.04.2009 r. :) Nareszcie!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez djin 22 kwi 2009, 10:34

hot damn! Właśnie słucham...
takie sety dają człowiekowi wiarę, że jeszcze istnieje porządna muzyka ;)
TBk2000 napisał(a):02. Kintar - Jhani and The Rabbit [Sudam]
- genialne, takie subtelne a zarazem przeszywające. Kocham takie pojękiwania i ten flute
TBk2000 napisał(a):03. Kay D - Lost Continent (Maindave Mix)
dobry przykład progresywnego transu, takiego prawdziwego, a nie jakiegoś plumkania z dupy

Sisiek napisał(a):Wszystko jest takie bogatsze w dźwięki, bardziej urozmaicone i bardziej melodyjne niż u Argentyńczyków.

ależ Krzysiu, Kintar się wybija akurat od argentyńskich stereotypów, które, notabene, z czasem też zaczęły mi się nudzić. Mimo to Kintarowi pomysłów nie brakuje i wciąż trzyma dobry poziom
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin

Re: Kintar & Rex - Sudam World 009 on Frisky Radio - 02-04-2009

Postprzez JoseDiablo 23 kwi 2009, 16:58

W zasadzie chyba się powtórzę. Pierwsza godzina w wykonaniu Kintara w pełni zaspokaja moje oczekiwania, co do dark-progresywnych klimatów. Jhani and The Rabbit zapowiada się wyśmienicie. Najmocniejsza wg mnie pozycja. Zapętlony główny motyw z intra również skutecznie wkręcił mi się, choć "dopiero" po drugim odsłuchu. Podobnie rzecz ma się z Una Historia De Amor (Deeper Moments & Robert K Remix). Kliment z Kintarem w duecie to chyba gwarancja jakości, co udowadnia Black Out. Najsłabiej wypada wg mnie pozycja 07, ale ogólnie jest konkretnie od samego startu do mety.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron