Cirez D - Bauerpost / Glow (Dub)

Techno | Mouseville | 03.2010

Powrót do House

Cirez D - Bauerpost / Glow (Dub)

Postprzez Rado 25 mar 2010, 19:22





Krótko i na temat. Prydz znowu atakuje fenomenalnym wydawnictwem o rozpierd... sufity bassline :D Mroczniejsza wersja Glow, może się podobać lecz nie musi ale Bauerpost podejrzewam, że znowu będzie bił rekordy wyświetleń na youtube, mocny i mroczny utwór 8-) Pragnę jeszcze zwrócić uwagę, że Eric ostatnio produkuje jak szalony a poziom trzyma dalej bardzo wysoki, oby tak dalej :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Cirez D - Bauerpost / Glow (Dub)

Postprzez sector 25 mar 2010, 20:13

Glow mi sie nadal podoba w tej wersji. Brzmi inaczej, ale nadal ma fajne dzwieki, ale bez fajerwerkow. Natomiast Bauerpost nie przemawia do mnie. Wydawnictwo ogolnie takie o se. Bez rewelacji. W secie bym nawet na to nie zwrocil uwagi, nuuuuuuuudaaaaaaaa!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Cirez D - Bauerpost / Glow (Dub)

Postprzez tomson 15 sie 2010, 14:05

A mnie się podoba i to bardzo. Lubię ten płynący i masakrujący wszystko na swojej drodze klimat. Bauerpost nie daje rady.
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin

Re: Cirez D - Bauerpost / Glow (Dub)

Postprzez GiB 15 maja 2012, 12:52

Bauerpost zaczyna się tak niemrawo ale rzeczywiście tak jak ktoś wyżej napisał wchodzi bassline i kawałek się niesamowicie rozkręca :shock: podoba mi się. Co do "Glow" to kawałek jak dla mnie również fajny, coś w stylu starego Prydza, gdy wydawał pod aliasem Pryda - lekki plumkający bassline, niezaduża ilość niepotrzebnych dźwięków i różnych dodatków. Ogólnie ep'ka na plus :mrgreen:


PS. Gdzie się podziały takie perełki jak "the gift", "muranyi" czy "pjanoo" to był klimacik :D
GiB
 
Wiek: 35
Skąd: Sieradz


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron