Budai & Vic - All Night Long

Progressive House | 2009 | Discoteca Music

Powrót do House

Budai & Vic - All Night Long

Postprzez cinek 28 lip 2009, 10:54

Wydano: 2009-09-01
Label: Discoteca Music
Gatunek: Progressive House

Tracklista:

1 All Night Long (Original Mix)
2 All Night Long (Sendos Fuera Remix)
3 All Night Long (Furrier Bros Remix)
4 All Night Long (Daniel D Remix)

ODSŁUCH

Nie najnowsze ich dzieło ale trzeba wspomnieć bo jest o czym. Już oryginał jest bardzo przyzwoicie wykonaną pracą. Energiczny, dynamiczny, prętko zmieniający się bassline sunie żwawo do przodu z prostym acz wyjazdowym melosem. 2 i 4 to nagrania, którym jednak czegoś zabrakło. Jednak absolutnym numerem jeden tego wydawnictwa jest Furrier Bros Remix. To czego dokonał ten węgierski duet to istne cudo. Przede wszystkim poszli w całkiem inną stronę niż ich dotychczasowe produkcje. To jest to - nieprzewidywalność twórcza :) Wcześniej raczej skrajali techno jak chociażby boski Beat One. A tu wysmażyli rzecz całkiem odrębną od tego co tworzyli do tej pory. Zrobili w moim przekonaniu rzecz najlepszą. Murowane 10/10. Świetnie wykorzystali wokal z oryginału. Tak uklecili bassline, perkusje, całe tło, że jest nad wyraz tłusto, klimatycznie i naiwania całość mocno do przodu. Wyrywa z butów i daje kopa na parkiecie. MOC!!!
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Budai & Vic - All Night Long

Postprzez Rapture 01 sie 2009, 9:57

Znane od dluzszego czasu. Najbardziej podoba mi sie z tego wszystkiego original, zacnie rozbujany i halsujacy. Swoja droga bardziej bylbym sklonny podpiac tego rela pod deep house ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Budai & Vic - All Night Long

Postprzez cinek 19 sie 2009, 22:19

A ja bym jednak się skłonił ku temu jak opisano EP'kę na beatporcie (czyli progressive house) chociaż jak wiadomo, mega sprawni w tej kwestii to oni nie są. Ale też coś w tym jest, że co nie coś jest jednak z deep housu. Dlatego jak napisałem jedynie skłaniam się ku opcji progressive. W sumie to ciężko określić ale pierwsza myśl jaka mi się rzuciła to progres, a ta często jest najwłaściwsza. Na pewno materiał można by sprawnie mieszać z obydwoma gatunkami jeśli mowa o setach :).
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron