Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Progressive House | Bonzai Trance Progressive | 2008

Powrót do House

Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 14:37

Obrazek

Label: Bonzai Trance Progressive
Numer katalogowy: BTP-153-2008
Format: Mp3
Data wydania: 05.08.2008
Gatunek: Progressive House

Lista utworów:
1.Impossible Is Nothing (Etiket remix)
2.Impossible Is Nothing (original mix)
3.Impossible Is Nothing (Shifted Reality remix)
4.Impossible Is Nothing (M & D Substance mix)

Oryginal uslyszany dobre kilka miesiecy temu w secie Retroida. Piekny utwor, do rozmyslan w smutne, deszczowe dni - zdecydowanie najlepsza melodia jaka dane mi bylo slyszec w tym roku, pelna smutku i glebi!! Remix Etiketa w innej koncepcji, dosc mocno tech house'owy i mroczny jednak przyjemnie bujajacy zarazem. Shifted Reality remix miazdzy bassline'm! Breakdown rowniez ciekawie zaaranzowany choc nie tak dobry jak w oryginale. Wersja MD & Substance troche bardziej radosna i lekko skoczna, moze sie podobac, bowiem po przesluchaniu poprzednich wersji jest jak promyki slonca po ulewnym deszczu ;)

Na zakonczenie - calosciowo bardzo dobre wydawnictwo, bowiem wszystkie koncepcje na nim zaprezentowane sa bardzo ciekawe!

Do odsluchania i kupienia na pewnej stronce z zielonym tlem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez Kubo 16 gru 2008, 17:31

Przesluchane wszystkie wersje i jedna z nich zdecydowanie sie wyroznia, a mianowicie original mix. Genialny numer z mrocznym i glebokim klimatem wywarl na mnie niesamowite wrazenie. Melodia rozklada na łopatki ! Chce tego wiecej ! Polecam
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez Vexilium 16 gru 2008, 20:05

Polubiłem tylko oryginał, ale za to prezentuje on bardzo wysoki poziom. Właściwie to nie słyszałem tak dobrego "smutasa" w tym roku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Vexilium
 
Wiek: 34
Skąd: Sosnowiec

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez wasyl 16 gru 2008, 21:32

Utwór w wersji oryginalnej jest po prostu typowym progresywnym "mordercą" :). Wspaniale rozwijający się i zmieniający przez cały czas podkład wraz z bitem tworzy kompozycje nie do obejścia przez uszy :D. Zdecydowanie jeden z moich typów do TOTY 2008
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez Transi 16 gru 2008, 21:35

Original Mix all the way!Z pewnością najlepsza pozycja na tej EP-ce. Remix od Shifted Reality to imo totalne nieporozumienie :| Interpretacja od M&D Substance ciekawa, ale bez szału. Remix Etiketa średni :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez peterhol9 17 gru 2008, 17:51

cholera..nie wiedziałem że powstały do tego jakieś mixy. sam oryginał jest pierwszorzędnym tunem (!!! tak tunem a nie numerem) ustępującym tylko Silk (i to w swietnym mixie Terje). Reszta mixów skłania do przesłuchania i liczę, że na nich się nie zawiodę :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez Rapture 17 gru 2008, 17:56

peterhol9 napisał(a):cholera..nie wiedziałem że powstały do tego jakieś mixy. sam oryginał jest pierwszorzędnym tunem (!!! tak tunem a nie numerem) ustępującym tylko Silk (i to w swietnym mixie Terje). Reszta mixów skłania do przesłuchania i liczę, że na nich się nie zawiodę :)

Jak juz wspomnialem remixy dobre ale mocno sie roznia od oryginalu. I nie sluchac Transiego, Shifted Reality remix tlusty niczym prosie, bassline nie ma litosci o/ :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez Transi 17 gru 2008, 18:04

uuuuuu to widzę, że te prosiaczki wychudzone strasznie na Pomorzu :( :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Chance Jumpers - Imposible is Nothing

Postprzez peterhol9 10 kwi 2009, 21:49

cóż....właśnie byłem w stanie przesłuchać 2 remixy do Impossible. Cóż po nich mogę stwierdzić...? Ano mogę tyle, że rmx Etiketa jest idealny. Ma w sobie to co powinien mieć prawdziwy remiks. Melo z oryginału i własny polot, inwencję. Drugi z kolei przesłuchany, mianowicie M&D prezentuje się lekko gorzej, ale również daje radę. Brakuje do kolekcji jeszcze jednej wersji :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron