PROFF - Starstruck

Progressive house | Silk Royal Records | 2009

Powrót do House

PROFF - Starstruck

Postprzez cinek 06 gru 2009, 11:22

Wydano: 17.11.2009
Label: Silk Royal Records
Gatunek: Progressive house

Tracklista:

1. Starstruck (Original Mix)
2. Starstruck (Solarity Remix)
3. Starstruck (Shingo Nakamura Remix)

Nowe wydawnictwo z Silk Royal Records zarządzane przez Jacoba Henry. Label nastawiony jest na dawanie tzw. "big room" soundu. A więc numerów, które mają cieszyć się wielkim powodzeniem na parkiecie. I owszem te nagrania jak najbardziej powinny się sprawdzić tam, gdzie ich miejsce. Poza tym nie jest to dawka samej wybitnie tanecznej rytmiki. Z żadnej strony niczego nie brakuje temu wydawnictwu. Melodia wydawałoby się wcale nie taka bogata, a jednak wystarczy. 4 głębokie porządne akordy dają wiele wrażeń. Tym bardziej w takich stylistykach jakie nam przygotowano. Brzmieniowe jest pięknie. Nie mam, co do tego wątpliwości. W końcu za numery wzięli się specjaliści. Shingo Nakamura nie poszedł daleko z pomysłem. Wrzucił swoje ulubione presety i wydaje mi się, że to ta wersja przemawia do mnie ciut bardziej niż oryginał. Nie mniej jednak oryginał jest również świetny. Tak więc trudno jest przebić się remiksowi od Solarity. Tu jednak myślę, że robota też nie jest złego kalibru. Duet skoncentrował się na specyficznym basslinie i też bardzo dobrze wpasowuje się w całokształtowy wygląd całości.

Support:
Jody Wisternoff [Armada], James Grant [Anjunadeep], Marcus Schossow [Armada], Kev Atkinson/Andy Moor [AVA], Flash Brothers [Armada], Darin Epsilon [Perfecto], Luke Porter [Proton], dPEN [Lost Language], Ben Coda [Baroque], DJ Slang [PROGrance] i wielu innych.



Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron