Eric Prydz pres Cirez D - Glow

House | Mouseville | 20.01.2010

Powrót do House

Eric Prydz pres Cirez D - Glow

Postprzez Tulipan aka Nexus 23 sty 2010, 1:33

Obrazek

Cirez D - Glow (Orginal Mix)
Cirez D - On/Off (Sebastian Leger remix)

Cirez D returns with an amazing new release which is already lighting up dancefloors the world over. ’Glow’ is a tech-bomb with an almost arabic feel... The flipside is a remix of the huge Cirez D hit from last year ’On Off’ courtesy of Sebastien Leger, and rounds off what will no doubt be another sure fire undeground hit from the Prydz camp.


Rzadko kiedy tu cos wrzucam ale ten wałek, mowa o Glow, solidnie mnie wytrzepał na wszytskie strony. Genialny klimat tego kawalka sprawia ze nie moge sie doczekac by uslyszec to kiedys na jakiejs dobrej imprezie. Nie wiem pod jaki gatunek podciągnąć to coś więc zostawiam to ekspertom z forum ale polecam go kazdemu odsluchać kilka razy. Zawsze to jakas odskocznia od tej rąbaniny co na codzień slucham. Jak to kiedys Sector powiedzial - "nie samym Discoverem człowiek żyje", więc zachecam do odsluchu. Druga pozycja to znana pozycja min z setów Kearneya czyli On/Off w remixie Legera ale przyznam szczerze ze nie mam narazie zdania o tym tracku.

Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Eric Prydz pres Cirez D - Glow (Orginal Mix)

Postprzez TBk2000 23 sty 2010, 1:44

No kawalek jest calkiem niezly, znakiem czego Prydz wciaz jest w dobrej formie producenckiej, choc trzeba tez podkreslic, ze on akurat nigdy nie wydawal w hurtowych ilosciach. Mnie az tak nie wzielo na ten kawalek, ale po opisach gg widac jednak, ze ludzie sie nim ostro jaraja ;-). Zdecydowanie bardziej wole powrocic do zeszlego roku i siegnac po Animal, to jest prawdziwe pierdolniecie! ;]. Nie wspominajac juz o jego duzo wczesniejszych produkcjach z udzialem ktorych kazdy moglby przezyc melanz stulecia :D.

Btw. W powyzszym opisie juz masz napisane, ze kawalek jest tech-house'owy ;-p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Eric Prydz pres Cirez D - Glow

Postprzez soczek 23 sty 2010, 10:43

Kozak i tyle w tym temacie!
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Eric Prydz pres Cirez D - Glow

Postprzez Sisiek 23 sty 2010, 11:17

Całkiem dobry numer trochę ściągnięty z poprzedniej produkcji Cirez D - Raptor, która mimo wszystko była lepsza niż ten track. Za mało wkręca jak na Cirez D. ;) Remix Legera do On/Off jak zwykle w jego pojebanym stylu za co go bardzo lubię więc wałek jak najbardziej buja i mi się podoba.

TBk2000 napisał(a):Zdecydowanie bardziej wole powrocic do zeszlego roku i siegnac po Animal, to jest prawdziwe pierdolniecie! ;].


Cirez D - Control Freak to jest/było pierdolnięcie ;) + remix Beyera ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Eric Prydz pres Cirez D - Glow

Postprzez Rado 23 sty 2010, 14:18

Absolutny geniusz, uwielbiam tego pana który reprezentuje cały czas dobry a czasami tak jak w tym wypadku fenomenalny poziom. Zakochałem się w Glow od pierwszego wejrzenia i coś czuje, że będzie znowu kosił parkiety :twisted: , co do On/Off to nie miałem jeszcze styczności z tym remixem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Eric Prydz pres Cirez D - Glow

Postprzez sector 23 sty 2010, 16:46

Remix Halliwell juz gral jakis czas temu w swojej audycji.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron