Kadebostan - Vodka Wedding

Tech House, IDM | Freude Am Tanzen | 2009

Powrót do House

Kadebostan - Vodka Wedding

Postprzez cinek 12 lut 2010, 18:12

Wydano: 23.11.2009
Label: Freude Am Tanzen
Gatunek: Tech House, IDM

Tracklista:

1. Monkey Swing (Straight To The Zoo Mix)
2. Love In Looxor
3. Vodka Wedding


Kadebostan do tej pory dał się poznać z takich nagrań jak chociażby 5.15 AM, Ruff Dancer czy Caracas Soul. Na przestrzeni 4 lat jest to dopiero Jego 4 EP’ka. Pierwszy kawałek „Monkey Swing” jest nieco inny niż dotychczas mi znane kompozycje pochodzące od Białorusina. Istny, rasowy tech-house. Numer naprawdę wybuchowy to jednak szczególnie ubóstwiam kolejne dwie pozycje. „Love In Looxor” to liryczna opowieść w stylistyce ju typowej dla tego producenta. Solidne instrumentalne riffy prowadzą numer ku kolejno następującym partiom utworu. W tle wije się świetny pad, z kolei dolne rejestry zostały opanowane przez subtelny bassline. Genialnie prowadzone nagranie. 3 z nich, tytułowy zarazem to klimatycznie dość nostalgiczny, nawet smutny numer. Nie ulega wątpliwości, że również świetny. Proponuje zamknąć oczy i dać się odurzyć tym majestatycznym dźwiękom.

http://www.myspace.com/kadebostan

Sample:

Kadebostan – Monkey Swing (Straight To The Zoo Mix) Kadebostan – Love In Looxor Kadebostan – Vodka Wedding
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Kadebostan - Vodka Wedding

Postprzez GiB 15 maja 2012, 12:32

Tytułowe "Vodka Wedding" zupełnie bez wyrazu, tempa - taki nijaki ten kawałek. "love in looxor" też słaby, jedyne co mi się w nim podoba to motyw ze skrzypcami w tle. Ogółem ep'ka bardzo przeciętna :idea:
GiB
 
Wiek: 35
Skąd: Sieradz


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron