Hybrid - Can You Hear Me (Remixes)

electronic | distinctive records / disn197 | 24-05-2010

Powrót do House

Hybrid - Can You Hear Me (Remixes)

Postprzez TBk2000 25 maja 2010, 23:10

Obrazek

Po premierze albumu Disappear Here, przyszedl czas na jakies remix'y. Hybrid w zwyczaju nie maja wykladac ludziom serowni, wiec powstanie remix'ow do jednego z utworow pochodzacego z ostatniego albumu cieszy mnie bardziej niz cokolwiek innego wydanego w ten sam sposob.

Powstalych wersji do Can You Hear Me jest jak widac dosyc sporo, wiec sadze, ze kazdy powinien tutaj wybrac cos dla siebie. Dla mnie najbardziej, ze tak powiem kozacka wersja jest Hybrid Kill City Sounds Dub 02, ktora chyba najtrafniej odnosi sie do poprzedniej tworczosci Hybrid. Wersja zdecydowanie z cietym pazurem, mozna by powiedziec cos dla prawdziwych mezczyzn :D, czy jakby to jeszcze niedawno zostalo okreslone, cos z niezlym pierdolnieciem. Drugim faworytem dla mnie jest bezbledny remix w stylu Disco lat '80-tych - Cagedbaby Disco Remix. Skojarzenia z Modern Talking, Giorgio Moroder, czy C.C. Catch sa jak najbardziej trafne :D. Dla mnie osobiscie to cos absolutnie fantastycznego, ze w czasach obecnej chaly, pogonia za byciem trendi, co nazywane jest teraz ewoluowaniem i szukaniem "nowych brzmien", ktos jeszcze porywa sie na tworzenie takiej muzyki :-). Porzadna wersje stworzyl tez Eelke Kleijn, ktory ostatnio jakis nie porywal mnie swoimi muzycznymi wyczynami. Zreszta.. posluchajcie sami, naprawde warto..


Info:
Artist: Hybrid
Title: Can You Hear Me
Genre: Electronic
Label: Distinctive Records
Cat. nr.: DISN197
Data Rel.: 24-05-2010
Total Time: 86:05 min.

Tracklist:
01. Hybrid - Can You Hear Me (Original Mix)
02. Hybrid - Can You Hear Me (Hybrid Kill City Sounds Mix 02)
03. Hybrid - Can You Hear Me (Eelke Kleijn Remix)
04. Hybrid - Can You Hear Me (Cagedbaby Disco Remix)
05. Hybrid - Can You Hear Me (Hybrid Kill City Sounds Dub 02)
06. Hybrid - Can You Hear Me (Barry Jamieson Remix)
07. Hybrid - Can You Hear Me (Justus Kohncke Remix)
08. Hybrid - Can You Hear Me (Trifonic Remix)
09. Hybrid - Can You Hear Me (Cagedbaby Dub Mix)
10. Hybrid - Can You Hear Me (Justus Kohncke Dub Mix)
11. Hybrid - Can You Hear Me (Instrumental Mix)

Sample:
:arrow: Hybrid - Can You Hear Me (Beatport.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Hybrid - Can You Hear Me (Remixes)

Postprzez adike 28 maja 2010, 10:53

o kurcze, ale remixów ;) ale dla tego utworu na pewno warto je przesłuchać
currently addicted to:
Hybrid - Disappear Here
Avatar użytkownika
adike
 
Wiek: 37
Skąd: Sopot/Olsztynek

Re: Hybrid - Can You Hear Me (Remixes)

Postprzez phantom 03 cze 2010, 10:29

TBk2000 napisał(a):Skojarzenia z Modern Talking, Giorgio Moroder

Popłynąłeś :). Moroder pewnie by się obraził za takie zestawienie, ale myślę, że samo skojarzenie jak najbardziej trafne, bo miejscami numer jest dość mocno pojechany na patentach "I Feel Love". Remiksów jak na najnowszym singlu trancowego bedroom DJa, ale w tym wypadku nie ma tu żadnych słabiaków z ksywami wymyślonymi przez komputerowy generator, tylko znane postaci sceny. Köhncke trochę w stylu hitu innego bohatera Kompaktu, czyli "I Think About You" Heiko Vossa, natomiast niedawny fenomen spod znaku self-released, Trifonic dali kawał poprawnych breaków, po tym jak goście z Hybrid uciekli w stronę elektronicznego rocka.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Hybrid - Can You Hear Me (Remixes)

Postprzez dj3500 21 sie 2010, 13:23

phantom napisał(a):Remiksów jak na najnowszym singlu trancowego bedroom DJa, ale w tym wypadku nie ma tu żadnych słabiaków z ksywami wymyślonymi przez komputerowy generator

:mrgreen:

Can You Hear Me podobało mi się chyba najbardziej z całego nowego albumu Hybrid, a więc z ciekawością zapoznałem się z zawartością tego zbioru remiksów. Hybrid Kill City Sounds Mix - fajna, żywa interpretacja rzeczywiście bardziej w stylu poprzednich dokonań naszego rasowego projektu z Wysp :mrgreen: Nie pozwala się nudzić, a ludzie słysząc ją zapewne muszą latać pod sufitem jak pająki. Dobra, żarty na bok. Progresywna wersja Eelkego Kleijna nieco dziwna, może częściowo ze względu na zabiegi z wokalem. Remiks Trifonic bardzo brudny, liczyłem że bardziej się rozkręci. Reszta nie przypadła mi specjalnie do gustu, wygrywa Kill City Sounds Mix.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron