Hernán Cattáneo & John Tonks - July/Fereek EP

Progressive House | 2010 | Sudbeat Music

Powrót do House

Hernán Cattáneo & John Tonks - July/Fereek EP

Postprzez Transi 01 wrz 2010, 9:01

Obrazek

Label: Sudbeat Music
Numer katalogowy: SB008
Format: Mp3
Data wydania: 01.07.2010
Gatunek: Progressive House

Sample: TUTAJ

Lista utworów:
01. July (Manuel Sofia Remix)
02. July (Original Mix)
03. Fereek (Neil Quigley Remix)
04. Fereek (Original Mix)

Sudbeat atakuje kolejnym wydawnictwem. Za EP odpowiedzialny jest właściciel labelu - Hernán Cattáneo, który połączył siły ze swoim partnerem od produkcji, Johnem Tonksem. Panowie stworzyli dwie fantastyczne produkcje - "July" oraz "Fereek".
"July" to melodyjna piękność. Świetny bassline, przyjemna melodia, masa ciekawych efektów dźwiękowych. Utwór pojawił się na kompilacji "Renaissance: The Master Series Part 13" (ponad rok temu!) i od razu wpadł mi w ucho. Jest na prawdę dobry. A co z remixem? Jest jeszcze lepszy!!! Manuel Sofia wycisnął z niego wszystko co najlepsze, dodając od siebie wiele świetnych pomysłów. Mistrz!
A co z "Fereek"? Wersja oryginalna wyrywa z butów. Od początku do końca. Brudne, techowe zabarwienie, okraszone mocarnym basslinem. Świetne perkusje, synthy, no i ten charakterystyczny dźwięk :) Breakdown daje chwilę wytchnienia, które jest konieczne przed powrotem morderczego groove'u. Rewelacja! Musi pięknie zamiatać parkiety. Ludźmi rzecz jasna :D Zupełnie inaczej przedstawia się remix Quigley'a. Dla mnie nic ciekawego - wolno, muląca, zbyt minimalistycznie. Ale scena wypowiada się bardzo pozytywnie na temat tej wersji.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić wam to wydawnictwo :)



Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron