Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Tech Trance | Captivating Sounds | 2009

Powrót do Trance

Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez indecentnoise 03 maja 2009, 22:54

Captivating nie proznuje i wypuszcza kolejne techniczne wydawnictwo.

O Starglow zapomnialem z miejsca. Calosc opiera sie na utworze Cabin Fever. W pierwszej czesci track'a oldschool house'owe sample a w drugiej glowa role napalmu parkietowego przejmuja saw'owe lead'y ulozone w prosta melodie, ktora gwarantuje niezly rozjenunden. Oczywiscie calosc jak na Mareczka przystalo osadzona na dynamicznej sekcji perkusyjnej i meskiej petli wokalnej. Jak na moje, to najlepszy tech jaki slyszalem od kilku miesiecy :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez SRGnt 03 maja 2009, 23:47

Dobrze znane numery.
Mimo że nie jestem rasowym fanem wiśniewskiego z uk i innych tych wariatów to powiem że oba kawałki są przekozackie i mocno łupane.
Mi najbardziej odpowiada "Cabin Fever".
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 42
Skąd: Lublin

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez Stelmach 04 maja 2009, 9:19

Pierwsza uwaga jest taka że obie produkcje bardzo dobrze się przyjęły i co rusz widzę je na jakiś playlistach do setów. Druga, że ja z kolei bardziej optuję za Starglow, a to z uwagi na miły dla ucha rozpęd i energetyczne natarcie; Cabin Fever jest trackiem z innej półki pod względem kompozycji, jakoś spodobał mi się mniej, choć pod względem imprezowego rozkurwiacza o wiele lepszym.
Ciekaw jestem kiedy wyjdzie zapowiadany remix Kutski vs. BRK3 - 4th Dimension (Mark Sherry vs. James Allan Remix)?
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez Vidia 05 maja 2009, 10:49

Mnie się oba utwory w ogóle nie spodobały. Chyba nie moja muzyczna bajka. Jakoś nie mogę się przekoanć
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez Stelmach 05 maja 2009, 20:13

Dzisiaj miałem okazję wyczaić najnowsze numery Marka. Powiem tyle że na moj gust są lepsze (ciekawsze) nawet od Cabin Fever. Polecam:
Mark Sherry vs James Allan - Reflux (Joey V remix) i Mark Sherry vs Dr Willis - Celsius 39
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez d3cK 06 maja 2009, 3:10

Pierwszy z nich świetnie się rozkręca ażeby w drugiej fazie nagrania wszedła biedna melodyjka. Szkoda.
Fever Cabin natomiast wymiata. Inna klasa niż Starglow. Utwór powoli się rozkręca, a gdy już wejdzie na dobre, kosi wszystko co napotka na swej drodze. Kozacki bassline. To jest jeden z najlepszych tech-trance'ów jakie miałem przyjemność słuchać:)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez Kasper 06 maja 2009, 18:44

"Carbin Fever" nudny w cholere... "Starglow" brzmi jak stary LSG, przekozak! Polecam!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Sherry & Allan vs. S. Trainer - Starglow / Cabin Fever

Postprzez Amnes 15 cze 2009, 15:09

Cabin fever Przekot nad kotami. Ostatnio gustuję w takich pogromo rozjebywaczach, i trzeba przyznać, że ten jest najwyższej próby. Muszę go kiedyś przetestować na jakiejś zabudowie caraudio z dwoma wooferami 18" :D wokal gruby w chuj, bas głęboki, jak należy ogólnie pełna kurwa. Tak czymać mareczku szeri!!
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron