M6 - Amazon Dawn / There And Back Again

Progressive Trance | Captivating Sounds | 2008

Powrót do Trance

M6 - Amazon Dawn / There And Back Again

Postprzez Boguś 12 gru 2008, 15:07

M6 = Mark Sixma przedstawia nam swoje dwa najnowsze dziela :]
2008, Captivaiting Sounds NL [CVSA077]

:arrow: Amazon Dawn
http://www.youtube.com/watch?v=gCOnu6uCTpA
:arrow: There And Back Again
http://www.youtube.com/watch?v=J6k1qfIzr8E

Obrazek

Znany z raczej zywych i energicznych produkcji M6 tutaj daje nam sie poznac w troche innej postaci, a mianowicie w spokojniejszym wydaniu jesli chodzi o Amazon Dawn :) Ów kawalek to piekny prog trance'owy plywaczek, ktory bardzo przypadl mi do gustu :) Kawalek okraszony fajnymi wstawkami, ktore sprawiaja, ze mozemy sie poczuc jakbysmy znajdowali sie w samym sercu dzungli amazonskiej :) Krople wody, spiewy ptakow nadaja kawalkowi niesamowity klimat :) Do tego wszystkiego dochodzi mila dla ucha gitarka. To wszystko sprawia ze naprawde bardzo przyjemnie sie slucha, mozna sie wyciszyc i w stu procentach zrelaksowac :) Jak najbardziej polecam ten numer :)

Co do There And Back Again tutaj juz nie moja bajka.. kawalek jakos szczegolnie mnie nie wzrusza i w zasadzie nie ma co sie o nim za duzo rozwodzic, bo po prostu nie ma o czym pisac. Ot taki typowy zapychacz. Nie podoba mi sie :]

Polecam jedynie ze wzgledu na kapitalne Amazon Dawn :)
Ostatnio edytowano 16 gru 2008, 16:05 przez Boguś, łącznie edytowano 2 razy
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: M6 - Amazon Dawn / There And Back Again

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 14:22

Ciekawy progtrensior od M6, mozna posluchac. Ogolnie nie lubie tworczosci tego pana, w tym utworze jednak pozytywnie zaskoczyl.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: M6 - Amazon Dawn / There And Back Again

Postprzez Vexilium 16 gru 2008, 20:12

Gdy słucham Amazon Dawn od razu przypomina mi się live act Ellera van Buurena na Armin Only. Dał radę swoją elektryczną gitarą :) Sam wałek to kawał dobrej roboty.
Obrazek
Avatar użytkownika
Vexilium
 
Wiek: 34
Skąd: Sosnowiec

Re: M6 - Amazon Dawn / There And Back Again

Postprzez Kubo 18 gru 2008, 10:34

Only Amazon Dawn :) Numer nastrojowy i bardzo klimatyczny. Od samego poczatku nie poraza ale z czasem rozkreca sie. Dochodzi do tego gitarka ktora kresli melancholijna melodie oraz slyszymy odglosy dzungli. Robi sie wtedy naprawde fajnie :) Taki numer do rozkminy czy tez do relaksu. Co kto woli :ugeek:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: M6 - Amazon Dawn / There And Back Again

Postprzez sector 18 gru 2008, 11:02

A mi dla odmiany podoba sie numer drugi. Pierwszy raz go uslyszalem w audycji Garetha Emerego i od razu wpadl mi w ucho. Pierwszy za to jakos nie specjalnie mnie pociaga.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości