Omer Messler - 320ML & Nickel EP

Powrót do Trance

Omer Messler - 320ML & Nickel EP

Postprzez Zielona 14 gru 2008, 13:50

1. 320ML (Original Mix)

2. 320ML (Evol Waves TFA Mix)

3. 320ML (Evol Waves Remix)

4. Nickel (Original Mix)

5. Nickel (DJ Preach Remix)



Preacha i labelu Relic Recordings chyba nie trzeba przedstawiac , z poczatkiem roku juz zablysnol min wydawnictwe Miko - Muzaik , Messler - 320ML & Nickel EP kolejny relek bardzo orginalny moim zdaniem , nad ktorym warto na dluzsza chwile sie zatrzymac . Pole popisowe tutaj przede wszystkim nalezy do Evola Wavesa. 320 Ml w Originale i w rmx Evol niewatpliwie dwa grubo technicznie numery na sporym poziomie ,z tym ze rmx Evola ciut dla mnie za ciezki , konkretnie za to podszedl mi Evol Waves TFA Mix - kapitalnie zrobiony numer , mniej drapiezny niz original i rmx ale mimo to utrzymany w podobnej konwencji , sporo elementow prog elektro tech trance no i motyw glowny - przecudny jak dla mnie , poniekad do tego jakby charakterystyczne elementy mocniejszego podrocka , technicznie ten numer jest masakryczny.

Evol - producent pochadzacy z Gruzji poszedl troche ostatnio w strone techu , odkrycie tego roku wlasciwie mial lepsze i gorsze wydawnictwa rmx do Muzaik czy wlasna produkcja Too Far Away byly spewnoscia jedne z lepszych , pozniej sie troche zawiodlam na Wavesie aby pod koniec roku znowu odkryc jego potencjal na nowo , w podsumowaniu tego roku trzeba by powiedizec ze mial o wiele ciekawsze wizje na numery (3 wydawnictwa ( z czego dwa na poziomie) i dwa b. dobre rmx) niz sam Sied Van Riel ... dlatego wlansie Mix Evola to min moj kandydat do kawalka roku , jesli chodzi o Nickel - Original dobry ale bardziej mi sie widzi rmx Preacha w tym przypadku , podsumowujac Messer zapodal niezwykle ciekawe pomysly na walki , mimo to troche im brakuje w mojej ocenie , rmx Evola i Preacha pobily na glowe wersje orginalne i za to respekt
TOP 10 2009:
Marcus Schossow - A New Beginning
AMB - Lil (Original Mix)
Andre Lodemann - Vehemence Of Silence (Motor City Drum Ensemble Perspective)
Mathew Jonson - When love feels like crying
KhoMha - Gritty Roar
Marc Romboy & Stephan Bodzin - Phobos (Original Mix)
Moby - Mistake (Funkagenda Remix)
Jonas Steur - Drifting Sand
Deadmau5 – Strobe
Reflekt – Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)
Avatar użytkownika
Zielona
 
Wiek: 42
Skąd: ślask

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości