Vast Vision - Exile / Taiga

Powrót do Trance

Vast Vision - Exile / Taiga

Postprzez bAchoR 08 cze 2009, 12:34

Bardzo długo czekałem na ten materiał. W szczególności na Taiga, która miałem przyjemnośc ripować dla paru osób już jakieś 3 lata temu. Doczekałem się fulla.

Exile to starszy brat wcześniej wydanego Summer Blush. Piękna melodyjna, upliftowa, ciepła, letnia produkcja. Lubie ją sobie włączyć przed zachodem Słońca. To jest to najprawdziwsze piękno jakie kocham w tej muzyce.

A teraz mój mistrz. Taiga !!

Może nie tak kolorowo zdobiona w sample i ładny barwy dzwięków, ale ta sama pułka jak Exile. Co bAchoR lubi najbardziej ? taaa, breakdowny i jak wchodzi motyw główny. Ten utwór jest właśnie wzorem tego przy czym się rozpływam w 100 %. Euforyczne pady z przewijającym się wężykowatym efektem i piękna melodia. Może potem nieco usypia taką jednostajnością, ale to tylko przy cichych odsłuchach. Przy naprawde mocnym wysterowaniu kolumn wrażenia są nie do porównania. Zresztą jak można słuchać elektroniki cicho ? To tak jak jeść frytki bez soli !

Polecam :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Vast Vision - Exile / Taiga

Postprzez JohnnyKnoxville 08 cze 2009, 13:21

Tundra Menno De Jonga miała spoko klimat, mam nadzieje że i ta Tajga da rade jakoś :D Sprawdze sobie w wolnej chwili :D Mam nadzieje tylko że nie jest jakoś słodko do przesady...
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Vast Vision - Exile / Taiga

Postprzez Stelmach 08 cze 2009, 19:21

Vast Vision ostatnio klepie produkcję za produkcją, aż trudno nadążyć za nowościami. Z wielką przyjemnością posłucham jego secika na Luminosity. Exile owszem czerpie słyszalne motywy z Summer Blush, Taiga prezentuje się całkiem przyzwoicie choć nie wykracza poza upliftowe standardy. Z nowości od Vast Vision najlepsze jest jednak Lake Of Moons. Oryginał wypada świetnie a remix Philippe El Sisi notowany o jeszcze jedną półkę wyżej. Czekam na fulla i polecam wszystkim upliftowcom.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Vast Vision - Exile / Taiga

Postprzez Kubo 10 cze 2009, 12:16

Ho hoo Taiga :P Razem z Rafałem katowalismy ripka ok. 2 latach. Uwielbiam ta wesoła melodie ktora fajnie komponuje sie z lina basowa :) Jak dla mnie good shit
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Vast Vision - Exile / Taiga

Postprzez Humulus 10 cze 2009, 12:48

"Taiga" bardzo fajna, natomiast "Exile" to taki "Summer Blush" z alternatywnej rzeczywistości.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Vast Vision - Exile / Taiga

Postprzez demens 19 cze 2009, 11:43

Obydwa kawałki świetne, ukłony w stronę chłopaków za udostępnienie takich "smakołyków" za friko :) Polecam.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron