Alan M - Winter Rain

Powrót do Trance

Alan M - Winter Rain

Postprzez bAchoR 10 cze 2009, 18:53

Kolejne wydanie Winter Rain Alanama M i znowu nie doczekałem się remixu Ian Betts'a, którego również tak bardzo oczekiwał Stelmach. Chyba już nic z tego nie będzie. :/ Askew gral go często w swoich setach.
Do wydawnictwa doszedł Rework i Remix Stan'a Void'a, który naprawde jest bardzo dobry. Solidny trancowy uplift. Melodia ładnie buja i jest taka spokojna i troche leniwa.


Warte polecenia.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alan M - Winter Rain

Postprzez Stelmach 11 cze 2009, 13:25

A no szkoda tego remixu Betts'a, choć i zarazem jeden z niewielu tegorocznych upliftów który na prawdę mi się spodobał ;-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Alan M - Winter Rain

Postprzez demens 11 cze 2009, 19:51

"Remix" to chyba trochę za duże słowo w przypadku wersji Betts'a :) Nieco podrasowany oryginał, z resztą sam Betts, o ile dobrze pamiętam, umieszczał to w tracklistach tylko jako "edit". No chyba, że ja jakiegoś innego ripa słuchałem ;p Oryginał jest po prostu cudowny, jedna z najlepszych i najczęściej słuchanych przeze mnie pozycji w roku ubiegłym. Zaczyna się dość masywnie, ale klimat, jaki potem wchodzi jest niepowtarzalny. Piękne.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Alan M - Winter Rain

Postprzez bAchoR 12 cze 2009, 12:46

jak dla mnie originał i remix Bett'sa to 2 inne bajki. Potem wrzuce ripa, bo pewnie masz złe źródło odsłuchu :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Alan M - Winter Rain

Postprzez demens 13 cze 2009, 10:49

OK, czekam ;p
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Alan M - Winter Rain

Postprzez Sisiek 23 cze 2009, 21:49

Rework mi się podoba. Fajne klasycznie plumkające pianinko. Dobrze nakręcająca się atmosfera. Mam nawet plan żeby to pocisnąć w jakimś secie jak najdzie mnie wyjątkowa chęć na uplifty :P
Stan Void Remix mi nie pasuje. Wyszło mu coś dziwnego a dziwolągów nie lubię :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości