Abstract Vision, Auqile & TB - Free Fall incl. remixes

Powrót do Trance

Abstract Vision, Auqile & TB - Free Fall incl. remixes

Postprzez bAchoR 25 cze 2009, 17:03

Obrazek


Do dyspozycji mamy remixy samych polskich producentów. Jest nawet jeden Gdynanin. Mowa oczywiście o Marku Arborze. Jest także Gdańszczanin - Dereck Reckay. Trójmiejskie wydawnictwo pełną gębą. :D


Originał to typowy styl abstract vision. Dużo dzwięków w ładnej barwie. Łupiący bassline, dużo łagodniejszy od ,,Shift''. Ładne euforyczne, pozaciągane pady. Ciekawe na jakiej wtyczce kręcone ? Śliczna barwa sampla motywu głównej. Gdy breakdown wchodzi w decydującą faze mamy do czynienia z 1, 2, 3... czekaj 4 liniami melodyczymi. Dla mnie jako prawdziwego miłośnika melodyjności to jak ,,do rany przyłóż''. Piekny uplift. Słuchając go tak od środka można się przestraszyć takiego chaosu wszystkich częstotliwosci. Jednak jak się słucha kompozycji od poczatku wszystko gra.

Łoołkej, to teraz pora na remix mojego gdyńskiego sąsiada. Tutaj strasznie dynamicznie, ale perksuja bardziej wytłumiona i mnie szeleści średnimi częstotliwościami. To na pewno duży plus. Breakdown też bardziej wycieniowany w stosunku do originału. Drażni mnie rytmika bassline'u. Brzmi tak jakoś mało dostojnie.... ale

Dereck Reckay zrobił jeszcze lepszy remix. Tutaj wszystko jest na swoim miejscu. Ładny build-up. Mamy piank i mamy śliczną gitare elektryczną. Coś cudownego. Chyba na następnym evencie będe to grał Johnemu z telefonu. Track najbardziej eventowy i najenergiczniejszy, a zarazem emanuje nieopisanymi emocjami. Cudowny Remix.

Czyli tak... mamy aż 3 trancowe godne remixy, które można ze sobą wymieniać jakby jakiś się znudził.

Została czarna owca remixu Conrada S.

Jej nie opisze. Nie że mi się nie podoba. Myśle, że takiemu wydawnictwu przydaje się taki remix. Jednak dla mnie jest on bez znaczenia. Mam 3 upliftowe perełki w 3 różnych sosach :)

Gorąco Polecam.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Abstract Vision, Auqile & TB - Free Fall incl. remixes

Postprzez phantom 25 cze 2009, 20:11

Mnie również się podoba. Każda wersja raczy czymś innym, a remix Conrada S szczególnie :D. Pozostając jednak przy tych upliftingowych, Original Mix brzmi najubożej, najsurowiej, ale zarazem gwarantuje najprostszy przekaz. Mam pewien sentyment do takich, mimo wszystko dość staromodnych kompozycji. Interpretacje Marka Arbora i Derecka Recaya wyciskają soki z nieoszlifowanego pierwowzoru. W drugiej z nich niektórych mogą zrazić gitarowe riffy, choć wg mnie Darek wplata je w sposób przemyślany, tak aby dobrze dopełniły resztę. Jak dotąd jest to najlepsze wydawnictwo z Emphase.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Abstract Vision, Auqile & TB - Free Fall incl. remixes

Postprzez indecentnoise 29 cze 2009, 23:18

Biere remix Arbor'a i o wiecej nie pytam. Dobrze ulozony uplift na swiatowym poziomie w stylu Fast Distance. Remix Conrada to jakas tania prowokacja.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Abstract Vision, Auqile & TB - Free Fall incl. remixes

Postprzez TrancEye 29 cze 2009, 23:47

Wersja Recay'a wygrywa Daje czadu jak zwykle
Remix Marka tez udany i warty sprawdzenia
Oryginal niczego sobie, przyzwoity
Konrados no comment
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości