Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Trance | AVA | 2009 - Incl. Ben Gold Remix

Powrót do Trance

Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez Kasper 29 cze 2009, 15:55

Obrazek

Original Mix
Tenishia Remix
Ben Gold Remix


Dziś świeżo wydana, ale już nie tak nowa produkcja od Moor'a i Wallbridge'a, choć bardziej od Wallbridge'a niż od Moor'a, ale o tym nieco później. Kawałek pierwszy raz zagrał Gareth Emery podczas swoich setów w czasie ASOT#400.

Według mnie oryginalnej wersji nic nie pobije, ale Ben Gold zinterpretował to tak aby upliftowi tudzież UK transowi wyjadacze mieli coś dla siebie. Maltańczycy (Tenishia) dali ciała i szczerze mówiąc nic ciekawego w ich wersji nie ma.

Wracając do oryginału, Wallbridge jeszcze raz udowodnił, że jego "pętle" są nie śmiertelne. Mnie wkręcają w ziemię a np. bAchoR'a drażnią jak sam stwierdził, odsłuchując ten track w moim czerwcowym battle mixie. Pętle i subtelne piano na breakdownie to niejedyne atuty tego kawałka. Także Andy Moor dołożył od siebie to co najlepsze, charakterystyczny bassline. Słodki, niemal lukrowy, dziecinny wokal Meighan Nealon dodaje nieco subtelności. Całość tworzy torpedę nie do zdarcia, jednak ja już wspomniałem to Ashley dołożył od siebie nieco więcj. Kawałek dość nietypowy inny niż wszystkie, ale przez to zostanie zapamiętany.

Ja ze swojej strony polecam, bo powinien ten track usłyszeć każdy choćby tylko raz a naszym "forumowym" radzę sprawdzić jak kapitalne przejścia idzie na tym tracku wykręcać.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez Sisiek 29 cze 2009, 16:13

Fajna piosenka od początku mi się spodobała. No ale wszystkie wydawnictwa z Avy znalazły u mnie uznanie ;) Wesoły motyw, niezgorszy vocal, nieraz lubię sobie posłuchać takich rzeczy :) Całość lepsza jak już się rozkręci bo początek trochę nudny. Remixy pominę bo są strasznie serowe. Raczej jakiś podrasowany ecodub mix od Moora by się przydał ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez indecentnoise 29 cze 2009, 16:22

Oryginal radiowy, remix Tenishia jest oczywistym nieporozumieniem. Gold klasa jak zawsze.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez Rado 01 lip 2009, 23:10

Oryginał na plaże tudzież do radia. Gold rzecz oczywista na parkiety chociaż jakiegoś wybitnego szału nie ma.Głos Meighan mnie osobiście niesamowicie urzekł i słychać, że wszystko zostało ułożone z pomysłem ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia


Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez yaper 11 lip 2009, 23:02

A mi się ten kawałek nie może za grosz spodobać. Ten naelektryzowany styl ala Myon and Shane 54 wychodzi mi już odbytem na twarz :/ Jak ubóstwiam Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - I Believe tak 'Faces' z Moorem wyszło moim zdaniem biednie i odtwórczo. Do remiksu Bena Golda mam podobne zdanie - oryginał na sterydach, zero innowacji, która mogła by mnie zachęcić. Szkoda :/...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez CJ Priorytet 13 lip 2009, 19:45

Jak dla mnie Andy Moor na terazniejszy czas robi syf, jego stare produkcje to były naprawdę perełki "Halcyon", "My World", "Medway", "We Are You", "Athena" nawet "Daydream" mnie zabija. Od utworu "Fake Awake" zaczęło się robić coraz słabiej teraz nawet nie słucham jego track'ów :(
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez Vidia 23 lip 2009, 8:54

Przesłuchałam i jestem przerażona że Moor firmuje to swoim nazwiskiem. Ben Gold remix zdecydowanie najlepszy i jeszcze do niego wrócę. Tenishia remix taki sobie, trochę wieje nudą. Natomiast słuchając po raz pierwszy (i myślę, że ostatni) oryginału zrobiło mi się fizycznie niedobrze i musiałam wyłączyć po 6 minucie. Kupa jakich niewiele.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez Julius 23 lip 2009, 13:04

Jak dla mnie ten vocal jest fatalny, w oryginale brzmi strasznie cukierkowo. Natomiast podkład taki całkiem przyjemny, remix Golda bardzo dobry - przeciąga z lekkiego popu na bardziej tranceowa stronę.

I zgadzam sięz Siskiem, ze przydalby się Ecodub Mooora, tak jak w przypadku 'Love Story'
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez pressya 25 lip 2009, 11:32

vocal fatal , oryginal mi sie wcale nie podoba, remix Golda ratuje ten wal ;)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez peterhol9 25 lip 2009, 11:36

TrancEye napisał(a):Ben Gold Remix elegancki jest
krótko i na temat. Przychylam się do tego zdania :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces

Postprzez replee 26 lip 2009, 14:10

Oryginał jako piosenka do radia w sumie może być, nawet fajne żeby sobie ponucić. Za to żeby to zagrać - nigdy w życiu :D Remix Golda zdecydowanie udany, nawet biorąc pod uwagę fakt istnienia tego mega słodkiego wokalu. Remix Tenishia przemilczę, zupełnie nie moja bajka.
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości