Sunlounger feat. Zara - Lost

2008, Magic Island NL | Incl. Aly & Fila Remix

Powrót do Trance

Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Kasper 15 gru 2008, 18:30

Club Mix
Aly & Fila Remix
Andrelli & Blue's Thousand Lighters Remix


Utwór znany z setów Armina, Schulza, Tiesto i kilku innych wyjadaczy rynku. Jak to się zwykło mawiać, to wydawnictwo "it's all about" Club Mix. W/w Club Mix brzmi tak jak powinien brzmieć rasowy vocal prog trance. Pierwszy raz mogliśmy ten kawałek usłyszeć na albumie "Sunny Tales" i jest to zdecydowanie najlepsza produkcja z tego albumu. Aly & Fila Remix to kopia ich remixu do "Back To You", która jednak nie brzmi tak dobrze jak brzmiał ich wcześniejszy remix. UK transowcy i upliftowicze będą zadowoleni, ale to nie o to kaman. Andrelli & Blue Remix to także nie ta bajka. Podobnie jak Club Mix w progowym zabarwieniu okraszony słodką melodyczną posypką. Jestem na nie bardzo.
Aktualnie utworów z wokalem jest na pęczki, ale takich po których miałbym ciary na plecach jednak niezbyt mało. Nawet więcej, ciarki mam do dziś mimo iż od premiery upłynęło więcej niż pół roku. Dodatkowo ostatnim kawałkiem, który u mnie wywoływał takie uczucie był "Louder" Jose Amnesii i Jennifer Rene a to przecież rok 2006.

Polecam!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Kubo 15 gru 2008, 18:38

Kasper w opisie tematu walka dawaj to zeby pozniej mozna bylo latwiej rozpoznac gatunek
gatunek | wytwórnia(label) | jakieś inne rzeczy które chcecie tam zawrzeć
np.
Trance | Anjunabeats | 2008


A co do numeru to na poczatku bylem nastawiony sceptycznie ale z czasem przekonalem sie do niego :) Fajnie brzmi w albumie Rogera a remix Aly & Fila daje rade, choc ostatnio robia na jedno kopyto i powoli mnie to meczy (glownie chodzi mi o bassline) ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Boguś 15 gru 2008, 18:42

Kuba kurwa bo Cie zablokuje na gg jak bedziesz robil takie literowki :D :P Wydawnictwo fajne, lubie club mix, aly & fila remix calkiem calkiem ale szalu nie ma wole ich remix do Back To You :) Trzeci remix tez calkiem calkiem ale zbytnio nie ma co sie podniecac :) Ogolnie niby niezle ale bez podniety wielkiej :)
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Matvel 15 gru 2008, 19:31

Original to jeden z najbardziej skatowanych utworów tego roku. Moim zdaniem szału nie ma, ale całkiem przyjemny utwór. Remix Aly & Fila zdecydowanie bardziej mi odpowiada, ale mam podobne odczucia jak Kubo na temat powtarzalności się w ich remixach. Trzeci remix mocno dziwny i w ogóle mi nie leży.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez JohnnyKnoxville 15 gru 2008, 20:26

Shah jak to Shah... Lekki i przyjemny numer... Miło sie słucha w przerwach od czegos cięższego... Vocal też miły i moze robić wrażenie..... Jak dla mnie to bardzo dobry numer, jednak Shah w tym roku przeszedł chyba samego siebie z tymi producjami i może po części opinie nie których wynikaja z tego powodu że tych hitów od niego było zatrzęsienie....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez TBk2000 16 gru 2008, 2:16

Jak mu sie troche pitch podkreci to remix Aly & Fila brzmi calkiem fajnie. Nie lubie zabardzo utworow z slodkim wokalem, a jeszcze bardziej kiepskich A&F, ale ten remix nawet fajnie brzmi i czasami lubie sobie zalaczyc przy obieraniu ziemniakow do obiadu ;-)). Dlugiej "kariery" to ten kawalek nie zrobi u mnie, taka sezonowka na kilka, kilnakascie odsluchow, ale czasami i takiej muzyki mozna posluchac ;-P.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 14:11

Warto sie zapoznac z uwagi na piekny wokal rownie pieknej Zary Taylor :D Poza tym bardziej pasuje mi chill'owa wersja z albumu "Sunny Tales". Club mix rowniez ujdzie ale to nie to samo. Remixy delikatnie mowiac - daremne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Vexilium 16 gru 2008, 20:09

Do Club Mixa przekonałem się dopiero po pewnym czasie, ale teraz słucham go praktycznie codziennie i cały czas brzmi świeżo. Polubiłem też Aly & Fila Remix, choć upliftowa interpretacja do tego kawałka średnio pasuje. Andrelli & Blue Remix - słabizna.
Obrazek
Avatar użytkownika
Vexilium
 
Wiek: 34
Skąd: Sosnowiec

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Taurus 17 gru 2008, 2:46

Remixów jeszcze nie słyszałem, ale Club Mix słucham odkąd dostałem w swoje ręce drugi album Sunloungera, czyli gdzieś od sierpnia... Utwór może już trochę mi się osłuchał ale i tak trzyma poziom. Napewno będę do niego wracał, choćby z uwagi na niepowtarzalny klimat lata jaki jest w nim zamknięty... co do samego wokalu to Zara wypadła lepiej w zeszłorocznym "Crawling", tak bardziej przekonywająco. :DLost chętnie usłyszałbym jeszcze w wersji bez wokalu, choćby dla uwydatnienia samej pięknej melodii i paru sampli które przewijają się w tym utworze.
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Vidia 17 lip 2010, 21:41

Lubię Club mix, to chyba najlepsza wersja, najbardziej klimatyczna. Aly and Fila remix z pomysłem i energią, ale bez pełnej satysfakcji. Andrelli And Blue's remix - lubię ten powykręcany główny motyw :] całemu remixowi brakuje jednak lepszego dopracowania, dlatego jeśli już go słucham, to zwykle w wersji radiowej. Muszę też zaznaczyć, że cenię sobie wokal Zary =)

- Roger, wymyśl mi pseudonim!
- Zara!

:D (by Humulus)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez Vibez 18 lip 2010, 3:47

Numer generalnie spoko gdyby nie darmowy loop perkusyjny którego użył w trakcie produkcji i który używa nie sam do dzisiaj. Bardzo charakterystyczny i mocno wkurwiający. Producent tego typu - z całym szacunkiem - nie powinien uciekać się do paczek typu Vengence Sound Essentials.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez bAchoR 22 lip 2010, 12:26

A niech sobie te loopy bierze nawet z zaraśnietej dupy. Tysiące osób mają Vengeance, a kilkunaście osób potrafi zrobić z tego użytek, więc Wojtek przestań się czepiać pierdół, bo sam nie tworzysz dźwięków od zera. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Sunlounger feat. Zara - Lost

Postprzez peterhol9 28 sie 2010, 17:22

A&Blue mix - uwielbiam...już od początku ma w sobie coś co przykuwa uwagę, nie to co smęty oryginału czy File. Na wielki plus Andrelli & B!:D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron