Temple One - String Theory

Trance | Enhanced | 2009 - Incl. M6 Remix

Powrót do Trance

Temple One - String Theory

Postprzez Kasper 30 cze 2009, 20:31

Obrazek

Original Mix
M6 Remix


Na wstępie pragnę zaznaczyć, że gdybym nie wiedział kto stworzył ten track, to powiedziałbym, że zmontował go... Armin van Buuren. W tym momencie bAchoR pewnie będzie zachodził w głowę co on pierd... jednak prawda jest taka, że bassline i perkusja oryginalnej wersji żywcem zerżnięty jest ze starszych produkcji Armin. Prosty przykład, odpalić "Burned With Desire" lub "Serenity" i porównać.

Tak czy siak to nie ważne bo obie wersje z górnej półki. Osobiście bardziej staje obok tego co dołożył od siebie Mark Sixma. Gość dołączył electro-techniczne wstawki, ale przy tym wycisnął maxymalną energią z pięknego breakdownu. Montaż cud-malina, Oryginał równie dobry, ale jednak minimalnie brakuje tego kopa z remixu M6. Polecam, bo będzie grane, często i gęsto a przynajmniej powinno.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Temple One - String Theory

Postprzez TrancEye 30 cze 2009, 20:40

Jestem jak najbardziej na tak Obie wersje znakomite choc zupelnie inne
Do mnie bardziej przemawia oryginal Udziela mi sie ta melodia \o/
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Kubo 30 cze 2009, 20:49

Chyba najslabsza produkcja Joe'a jaka slyszalem, chodz z breakdownu daloby sie cos wycinac ;] Tyle ode mnie
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Kasper 30 cze 2009, 20:50

Kubo napisał(a):Chyba najslabsza produkcja Joe'a jaka slyszalem, chodz z breakdownu daloby sie cos wycinac ;] Tyle ode mnie


Według mnie lepsza od tych generycznych transów jakie z reguły serwuje nam Joe. Kwestia gustu ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Sisiek 30 cze 2009, 20:51

No nie wiem mi się bardziej skojarzyło z Rank 1 zwłaszcza ze względu na te doniosłe symfoniczne wstawki w tle ;) Pierwsze skojarzenie: nadaje się na hymn dawniejszych Sensation White :P Ogólnie wałek zrobiony w fajnym stylu na pewno innym niż produkcje T1 które znam. Moja ocena dla tej produkcji jest jak najbardziej pozytywna. Spora moc, może niezbyt urozmaicona ale trafia w gust.
Remix M6 nie dla mnie i to tyle na ten temat :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Kubo 30 cze 2009, 20:55

No dokladnie kwestia gustu ;) Wersji M6 nawet nie dociagnalem do konca a w originale tylko breakdown przykul moja uwage. Czekam na jego remix do Things that happen, ktory ponoc ma sie ukazac na wakacjach <trzyma kciuki>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Rado 30 cze 2009, 21:44

Okej, parę słów ode mnie.Oryginał daje rade i po kilku odsłuchach fajnie się wkręca, brejk utrzymany w ciekawej stylistyce i bassline taki jak lubię czyli sprawiający, że sufit chodzi ;) Remix mi nie leży zupełnie, nie moje klimaty.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Humulus 01 lip 2009, 5:35

Patos bijący z oryginalnej wersji skutecznie zniechęca mnie do słuchania - jak napisał Kasper - jest jakiś taki Arminowy. Z kolei pierdzący remix M6 to już utwór dla prawdziwych masochistów i hardkorów. Po produkcjach Joego spodziewam się czegoś więcej. Panie Garrett, nie idźcie tą drogą!
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Temple One - String Theory

Postprzez bAchoR 01 lip 2009, 5:57

No dokladnie kwestia gustu Wersji M6 nawet nie dociagnalem do konca a w originale tylko breakdown przykul moja uwage. Czekam na jego remix do Things that happen, ktory ponoc ma sie ukazac na wakacjach <trzyma kciuki>


Dobra, przestań się powtarzać. Cały rok sracie po gaciach kiedy Things i things. <plask> :D

Ten uplift to jedna z największych popelin muzycznych od tego producenta.
Tylko partaczy swój styl takimi utworami. Wole jak Garrett zajmuje się remixami. Wyjątkiem jest tutaj epka z Arorą na czele, oraz Afterglow.

Czy arminowo ? Muzycznie grane na klucz Serenity, na pewno.

Przesłuchałem ripka z YT i nie zaopatrze się w ten single.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Temple One - String Theory

Postprzez demens 01 lip 2009, 17:40

Nie ma co się za dużo rozwodzić, chciał poeksperymentować - nie wyszło, ale jestem w stanie mu to wybaczyć za to, co zrobił do tej pory.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Temple One - String Theory

Postprzez Vidia 09 wrz 2010, 10:38

Kiedyś słuchałam całego wydawnictwa i pamiętam, że nie było najlepsze; później już doń nie wracałam. Oryginał nigdy mi się specjalnie nie podobał. I ile można jechać na tych samych brzmieniach i schematach praktycznie bez żadnych urozmaiceń
bAchoR napisał(a):Dobra, przestań się powtarzać. Cały rok sracie po gaciach kiedy Things i things. <plask>

hehe;D
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron