Cape Town - ULM EP

Trance | Camouflage | 2008

Powrót do Trance

Cape Town - ULM EP

Postprzez Transi 15 gru 2008, 21:41

Obrazek

Cape Town - ULM EP

Label: Camouflage
Numer katalogowy: CAM-2008-108
Format: Mp3, CD
Data wydania: 16.12.2008
Gatunek: Trance

Lista utworów:
1. ULM (Original Mix)
2. Percivalesque (Saarre Remix)
3. Percivalesque (Vodka Shatter Remix)

Oczekiwanie dobiegło końca - oto nadchodzi nowa EP-ka od genialnego duetu Cape Town (stworzonego przez Airwave'a i Ferry'ego Tayle'a). Jak dla mnie liczy się tylko "ULM", który miażdży swoją prostotą (główny motyw jest genialny w swojej prostocie :mrgreen: ) i melodyjnością. Zaczyna się niecodziennie jak na Cape Town (bez 2 minutowego intra :P ) i pomalutku się rozpędza aż do pięknego breakdownu :) Fantastyczny utwór- oby więcej takich.
Na EP-ce znalazły się również 2 remixy do "Percivalesque". Niestety są one wg mnie bardzo słabe. Jeśli miałbym wybierać to chyba remix od Saarre może być. Vodka totalnie zrujnowała cudowny oryginał. Fatalne.....

Ogólnie 9/10 dla "ULM" :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Cape Town - ULM EP

Postprzez pickars 15 gru 2008, 21:56

Dodaję link do odsłuchu tego wydawnictwa:
http://www.audiojelly.com/tracks/194866

Zgadzam się z moim przedmówcą w 100%. Remiksy do Progliftera możecie sobie darować, bo są robione na odwal się :). Natomiast Ulm urzekło mnie takim wakacyjnym ( :?: ) klimatem. Ferry Tayle z Airwave'm po raz kolejny dali czadu. Przy okazji warto zauważyć, że utwór jest zaskakująco krótki jak na Cape Town :).
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Cape Town - ULM EP

Postprzez TBk2000 16 gru 2008, 2:09

U mnie wszystkie tracki przelecialy bez echa i nie wywarly na mnie kompletnie zadnego wrazenia. Geleranie lacznie ponad 20 min. nudy. Jakies takie zamulasy straszne wyszly. Po tych producentach oczekiwac moglbym czegos bardziej pomyslowego, ale nie w czasach gdy kryzys nawet Trance-u dosiegnal ;-)).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości