John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Trance | Armada | 2009

Powrót do Trance

John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez sector 14 lip 2009, 21:11

Po raczej roznych opiniach, zeby nie powiedziec negatywnych, na forum, odnosnie nowego albumu JOC'a, przychodzi na cale szczescie moment na remixy. Wielce watpie, ze wlasnie odnosnie owych remixow uzytkownicy zmienia swoje zdanie na temat produkcji JOC'a, jednak nie ma sie co oszukiwac, ze producenci maczajacy swoja palce w kiepskich numerach Johna maja szanse, na przynajmniej na minimalne polepszenie kiepskiej jakosci zaprezentowanej juz na albumie. I tak po pierwszej wersji remixow, czyli po wyjsciu samplera, ktory raczej nie obniosl sie echem na forum, przychodzi czas na remixy do kawalka Take It All Away. Tutaj nie oszukujmy sie, zapewne opinie wcale nie beda pochlebne. Nie od dzis wiadomo, ze pani Audrey Gallagher ma raczej malo wspolnego, ze spiewem, a juz napewno w wystepach na zywo. Niestety i tym razem nikt nam nie oszczedzi jej spiewow, bo wlasnie wyzej wymieniona zapodala swoj wokal do Take It All Away. Szczerze mowiac, na chwile obecna nie wiem zbyt wiele na temat tego releasu, w sumie nie doszukiwalem sie jakos specjalnie informacji na ten temat a poprostu wygooglowalem pare stron, ale jest nadzieja na jakis Dub coby zadowolic fanow spiewania :) A teraz do rzeczy...

Na chwile obecna z tego co wiem maja wyjsc przynajmniej 3 remixy tego traka. Szczerze mowiac, znam tylko jeden i raczej malo mozliwe, ze komukolwiek uda sie przebic ten remix. O ile juz od jakiegos czasu nie jestem fanem spiewow to tym razem japa sama mi sie uklada do slow i wyje razem z Audrey. Mowa oczywiscie o jakże siarczystym remixie goscia z Discovera znanego jako Sean Tyas, ktory z produkcji na produkcje zaskakuje mnie niesamowicie swoim stylem i tym co z roku na rok pokazuje na scenie trance. Osatnio masa swietnych produkcji, chocby nawet juz ograny na maxa Rulebook i teraz swietny energetyczny, na maxa, czyli doswlownie w 100.0000% napakowany dzwiekiem remix, wprawia mnie naprawde w dobry nastroj. Nogi same rwa sie do skakania a bioderko skocznie giba sie na boki. Szczerze powiem, ze na zywo ten numer robi jeszcze wieksze wrazenie, a najlepiej to wychodzi jak widac jak na deckach sam Tyas wyje z Audrey :) Goraco polecam ten remix, mimo, ze wiem, ze raczej nei przyjmie sie on cieplo u nas na forum. Jednak napewno znajdzie sie paru wyjadaczy, ktorym sie moze owa produkcja spodoba. Bachor licze na Ciebie :- D (Rado juz polknal bakcyla wyjca!).

Na EP ma jeszcze z tego co udalo mi sie doszukac remix Schossowa oraz Timmy & Tommy.

Tutaj zamieszczam link do odsluchu tego co juz jest.



Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez yaper 14 lip 2009, 21:15

No cóż, sam kawałek to dla mnie wielka pachnąca kupa, szczególnie za sprawą 'utalentowanej' Audrey. Sean Tyas odwalił kawał dobrej roboty, szkoda jedynie, że ten pseudo wokal nadal psuje mi wrażenia ogólne i ocena automatycznie idzie w dół...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez sector 14 lip 2009, 21:16

Jednak wlasnie jak wspomnialem, za sprawa gesto upakowanego muzycznie materialu, jest szansa na jakis DUB. Zwlaszcza, ze remix Tyasa nie opiera sie za bardzo na samym vocalu a numer bez wyjca nadal bedzie mial mocnego kopa i nie straci za wiele na wartosci. Chociaz ja akurat akceptuje ten stan rzeczy i nawet podoba mi sie vocal w tym wykonaniu.

W tym momencie czuje jakbym postrzelil sie w stope :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez yaper 14 lip 2009, 21:22

Byłoby miło jakby uraczyli nas dubem. Masz rację, mix mimo to daje radę, ale i tak przydałoby się okroić ten wokal do minimum, refren jeszcze zdzierżę. O niebo lepiej ta wyjąca maszkara spisuje się w 'Freefallin', które całościowo mi się podoba! :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez Rado 14 lip 2009, 23:19

Oryginał przemilczę bo szkoda słów.Tyas jak zwykle staje na wysokości zadania i sprawia, że nogi same podrywają się do tańca, remix mi trochę właśnie przypomina Rulebooka choć nie jest tak szalony ;) Jeśli chodzi o Audrey to mogłoby być tego vocalu tutaj zdecydowanie mniej i też by było przyjemnie.Ciekawi mnie jeszcze co zrobią Timmy&Tommy - czas pokaże.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez yaper 14 lip 2009, 23:27

Timmy and Tommy = maxymalna zamuła bez polotu, zrobiona na modłę ostatnich trendów. Słyszałem to kiedyś w GDJB i imo bez rewelacji - nie ma na co czekać...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez KaSS 16 lip 2009, 11:22

Oj Audrey faktycznie tutaj wyje ;/ zwrotka jak dla mnie nie do przeżycia. Refren jest ok. Ogólnie nie jestem fanką Audrey bo wyje. Za wysoko śpiewa jak dla mnie i aż mnie momentami uszy bolą. Nutka w remixie ma fajnego kopa faktycznie i jest bardzo taneczna :D A oryginał jest spokojniutki w sumie jakby się uprzeć to można by go wpakować na jakąś Eskę jak komercyjne kawałki Armina. Vocal mniej przeszkadza mi w oryginale w remixie psuje całość.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 32

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez Kasper 16 lip 2009, 14:53

syf do potęgi...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez Monisia 16 lip 2009, 15:40

Ale ta laska tam wyje ... może melo bym posłuchała ale nie tego głosu... kupa !
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: John O'Callaghan - Take It All Away (Incl. Sean Tyas Remix)

Postprzez Kasper 09 sie 2009, 10:47



tylko ta wersja rządzi, Schossow wycisnął max z tego track i powstał naprawdę brylantowy prog trancer...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości