Mark Andrez - Another Angel

uplift trance | 2009

Powrót do Trance

Mark Andrez - Another Angel

Postprzez demens 18 lip 2009, 10:58

20.07.09, Kill The Lights

Wersje:
1. Original Mix
2. Chris & Matt Kidd remix

Mark Andrez, znany z remixu (na spółkę z Kandim) do "One Wish" Evobointh, prezentuje nam swoją pierwszą autorską produkcję. Powiem tak, więcej dźwięków to się chyba nie dało tam upchać ;p Ale nuta kosi melodycznie wszystko, co napotka na swojej drodze. Masa upliftowej energii. Bardzo, ale to bardzo solidne nagranie, nie ma miejsca na jakieś zgrzyty czy inne niedociągnięcia. Widać, że się przyłożył i ja to kupuję. Wczoraj w jednym dniu chyba z 5 odsłuchów, a to mi się zdarza nadzwyczaj rzadko z jednym tym samym utworem.
Remix nienajgorszy, ale bardziej postawili na "jazdę" zamiast melodię, przez co jak dla mnie nawet w 10% nie dorównuje oryginałowi.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez bAchoR 18 lip 2009, 11:31

Poczekajcie na następnego tjuna w kolejce do wydania - Flames, zrobionego z Den Rize.To jest dopiero kosa !

Another Angel bardzo poprawny uplift. Ładny, delikatny breakdown (jak w duecie z Kandim) i bardzo prosta, ale ładna melodia. Ale zobaczcie sobie ,,Flames'' na YT to ,,Another Angel'' wyda się wam bardzo przeciętne.

Pozdro.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez TrancEye 20 lip 2009, 12:23

Tego typu upy bardzo lubie Niby melodia niczym szczegolnym sie nie wyroznia, ale calosc jest dynamiczna i wkrecajaca Rmxu sluchalem na AJ i jakos mnie nie przekonuje Szczegolnie wyjscie po breakdownie

Dla mnie AA zdecydowanie lepszy do Flames
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez Julius 22 lip 2009, 12:26

Jak dla mnie nic specjalnego, jeden z wielu, wielu cukierkowych upliftow, ktore zlewaja się w jedną całosc i za tydzien nie da się juz ich rozróżnic.
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez bAchoR 23 lip 2009, 5:35

Towarzyszu, ale uplift to uplift. Ma być mroczny ? Dla mnie to jest śmieszne co piszecie.

To tak samo jak napisać o nowym mercedesie - nic specjalnego, kolejny samochód osobowy.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez Kubo 23 lip 2009, 9:09

Te pianka "ala Kandi" juz mi starsznie przejadly :/ ilez mozna... Walki typu Child to dopiero robia spustoszenie ;) Another Angel odpalilem z 2 razy i nie mam ochoty wracac, ale fakt faktem melodyjnie calkiem w porzadku.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez Julius 23 lip 2009, 12:50

Nie ma byc mroczny, ale fajnie by bylo, jakby zaskoczyl czyms nowym, albo po prostu wpadal w ucho. Posluchalem 2-3x i nie mam ochoty na wiecej.
Julius
 
Wiek: 35
Skąd: Wrocław

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez mani4c 26 lip 2009, 21:16

Średnie... :/ Po prostu kolejny Uplift... :(
Słowa kończą się tam, gdzie zaczyna się muzyka... (c) BOSE
Avatar użytkownika
mani4c
 
Wiek: 40
Skąd: Warszawa

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez phantom 27 lip 2009, 0:01

bAchoR napisał(a):Towarzyszu, ale uplift to uplift. Ma być mroczny ? Dla mnie to jest śmieszne co piszecie.

A dlaczego nie? :) To dopiero ostatnimi laty nieudolni producenci wypaczyli definicję tego stylu. Przecież jest on mocno związany, właściwie w pewien sposób wywodzi się z epic trance'u z pamiętnego boomu drugiej połowy lat 90., a może po prostu jest inną nazwą dla ewolucji tego nurtu. W każdym razie ostatnie "Bliksem" to jest właśnie taki mroczny uplifting. Natomiast mistrzem stylu był Oliver Lieb, który bez problemu łączył wzniosłe motywy z konkretnym bitem, eliminując jednocześnie wszelkie ckliwe sample. Wśród bardziej aktualnych wydawnictw warto też wskazać na dobrze znanego Olivera Prime'a, którego czasem trochę niesłusznie szufladkuje się wyłącznie jako progressive trance.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez Sagi 27 lip 2009, 8:52

uuu oliver prime mocarz :) cos w tym jest, potrafi polaczyc mocnego mrocznego kopa z jeszcze mroczniejszymi melodiami :) szkoda ze tak malo produkuje ostatnio, z pewnoscia byl w pewnym czasie objawieniem dla mnie :) (btw gralem jego utwor radiance w inq ostatnio 8-) )

a lieb to tak samo klasyka :)

ale faktycznie kiedys w asotach niektore utwory byly upliftowe a zarazem mroczne (musialbym sobie przypomniec w domu ktore to byly kawalki) tak wiec tak samo dla mnie uplift wcale nie musi sie kojarzyc z slodkoscia...aczkolwiek znacznie wiecej jest utworow po "jasnej" stronie mocy hehe ;)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez bAchoR 28 lip 2009, 6:34

Mroczny uplifting 8-) Przestańcie bo się wyrejestruje z tego forum :D

Przypominam, że trance to nie jest sam uplifting. Nazwijcie sobie Lieba czym chcecie a nie upliftingiem. To samo Prime. 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez bAchoR 07 wrz 2009, 5:26

Wczoraj w jednym dniu chyba z 5 odsłuchów


Ja to jade po 3 godziny czasami jak mi wejdzie. Ogólnie lubie powtarzać utwory. I 5 odsłuchów to ja robie z paroma utworami dziennie. 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez KaSS 07 wrz 2009, 18:40

Nic specjalnego, raz posłuchałam i za więcej podziękuje.. Pianinko fajne, w ogóle jestem fanką takich pianinek :P Ale całość nie wyróżnia się jakoś.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 32

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez bAchoR 08 wrz 2009, 5:48

Nie czujesz tej melodii po prostu. Piank się podoba, bo jest proste, a melodia się ciągnie jak lazania i już nie kumasz bazy.
Jak tam ćwiczenie podnoszenia rączek :) ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez Nolaan 13 wrz 2009, 22:18

Dobry wałek. Trzy dni non stop to męczyłem. Teraz mam lepsze, więc jest mniej, ale wałek przedni, tak czy owak. Fajny wokal i mocarny kop melodii - czego więcej chcieć?
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez demens 15 wrz 2009, 12:42

Wokal?
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Mark Andrez - Another Angel

Postprzez Humulus 15 wrz 2009, 13:05

Przeciętny uplift, jakich mamy zatrzęsienie w tym roku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości