Slavic Force - Catharsis / Ginger

Kerf | 2008

Powrót do Trance

Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 10:44

Wydane w koncu w grudniu, zeby nie bylo za perfekcyjnie publisher (Cloud9) zrypal sprawe i zamiast remixu JK Walker'a wydano odrzucony kilka miesiecy temu Drama Remix. Zapewniono mnie, ze zostanie wydany w najblizszych miesiacach, bo ludzie oczekuja chyba najbardziej na te wersje z calej epki.

01. Catharsis (Original Mix)
02. Catharsis (Marcos Remix)
03. Ginger (Original Mix)
04. Ginger (Drama Remix)

Support od miedzy innymi Tiesto, Sherry'ego, Lange, Solarstone.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 19:48

Zal dobrych walkow, szczegolnie "Catharsis" zeby je tak sponiewierac i odrzucac zamiast w koncu wypuscic... :/
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 19:59

Eee? Przeciez cala epka wyszla.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 20:05

Aj, sorry, nie doczytalem, ze "Wydane w koncu w grudniu" przeczytalem o tych kompikacjach z wersjami dalej, to myslalem, ze wciaz sa jaja z wypuszczeniem tego :oops:
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez Stelmach 16 gru 2008, 23:20

Sherry chyba nie na czasie Gnom, bo w Outburst 082 pogrywał ino Slavic Force - Ginger (JK Walker remix) a wałek jest przedniej jakości....
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 23:46

Promo poszlo prawidlowo a juz do sklepow nie LOL. Zwariowac mozna.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez phantom 08 sty 2009, 22:45

Dobrze, że to się w końcu ukazało, bo jak usłyszałem "Catharsis" jesienią 2007 roku, tak przez cały ten czas do wydania gdzieś tam w głowie pobrzmiewał mi ten perkusyjny motyw na breaku i ciekawy wokal. Idealnie wpasowuje się w mój gust, właśnie takie wołania, szepty zawsze najbardziej pasowały mi w transowych nagraniach, w których decydowano się na użycie wokalu.
Marcos dał radę. Z jednej strony po remiksie "Touchline" miałem niedosyt, z drugiej "Journey Into Love" naprawiło sytuację :). Największą siłą tej wersji nie jest tu IMO główne melo, a wiercący dziurę w mózgu motyw, który zaczyna się ~1:00.

Jakoś przy tym całym zamieszaniu zapomniałem o "Ginger", a i ten kawałek jest niczego sobie. Gdy tylko wszedł ten nieco oldskulowy motyw, to od razu pojawił się banan na twarzy i wrażenie "ja to skądś znam" :D. Remix Dramy też co najmniej niezły. Swoją drogą ciekawe, co byś zrobił, jakby zamiast JK Walkera dali przez pomyłkę jakąś zrobioną na szybko wersję Millera :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez mibor 12 sty 2009, 0:53

O zią jak 1 raz usłyszałem Catharsis w 2007 to mamuniu katowalem to non stoper brejk miażdży do dzis mam to na osobistej mp3 :D graty ze to wyszło genialny kawałek
Obrazek senbonzakura
Avatar użytkownika
mibor
 

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez bts 16 sty 2009, 8:48

Jak już koledzy wspomnieli Catharsis znany od dłuższego czasu, a nadal robi bardzo pozytywne wrażenie. Zresztą jak dla mnie to jedyna pozycja na tej EPce warta uwagi.
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez Tulipan aka Nexus 16 sty 2009, 21:45

pamietam jak byles wkurwiony na ta sytuacje z wydawnictwem jak widzielismy sie na Lifestream, ale Caatharsis kosi po calosci, bardzo lubei ten walek w orginale
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez JoseDiablo 01 lut 2009, 13:35

Ginger nie słyszałem, natomiast Catharsis to jak na dzisiejsze standardy bardzo, bardzo dobra produkcja, która wybija się na tle masy zamuły wydawanej obecnie. Numer obdarzony sporą dawką energii. Świetny break, partie wokalne również. Czuć troszkę inspirację Activą czy Downeyem a może ostatnimi remixami Ottaviani'ego, jeżeli chodzi o budowanie klimatu i osamplowanie. Ale to są akurat bardzo dobre wzory :D
Urzekł mnie szczególnie motyw od 5:10 :D
Aż dziw bierze, że był problem z wydaniem tego numeru :/ Tym bardziej brawa dla obu Panów.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Slavic Force - Catharsis / Ginger

Postprzez peterhol9 07 lut 2009, 10:16

ginger jakoś nie może mi podejść :/ za to Catharsis jest cudowne. To co w breaku się wyprawia, ten wokal...eh..więcej jakich numerów zamawiam :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości