Philippe El Sisi - Humble / Story of My Life

FSOE Recordings

Powrót do Trance

Philippe El Sisi - Humble / Story of My Life

Postprzez Sisiek 02 sie 2009, 18:55

Obrazek

Artist: Philippe El Sisi
Album: Humble / Story of My Life
Label: FSOE Recordings
Genre: Trance

1. Philippe El Sisi - Humble (original mix)
2. Philippe El Sisi - Humble (Brave mix)
3. Philippe El Sisi - Story Of My Life (Peter Martijn Wijnia Remix)
4. Philippe El Sisi - Story Of My Life (Original mix)

Humble bardzo fajna trensowa produkcja, którą usłyszałem mimochodem gdy przemykała na mojej playliscie i od razu mi się spodobała. Dosyć dynamiczne podejście do tematu jak to zwykle bywa u tego egipskiego producenta. Fajny bassline, energiczne sample, standardowo ale ciekawie zrealizowany breakdown. Story of My Life również więcej niż sprawnie gna do przodu łapiąc sporą dawkę energii. Brejk troszkę zbija fazę ale w sumie dobrze się nakręca. Po nim standardowo następuje eksplozja dźwięków :) Oba numery solidne trensiki. Remixów nie słuchałem bo mi się nie chce :mrgreen: Polecam EP warto przesłuchać :) Dobra korba :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Philippe El Sisi - Humble / Story of My Life

Postprzez demens 03 sie 2009, 12:09

Na pewno jedno z ciekawszych wydawnictw ostatnio. Nie sprawdzając remiksów wg mnie za dużo nie straciłeś, bo to nieco "wyhamowane" wersje oryginałów, a właśnie to co najlepsze w tych trackach do piękny motyw i energia. "Humble" na moje ucho nawiązuje do tych starszych transów typ Ace Da Brain i to jest jak dla mnie jak na razie najlepsza nuta tego producenta. "Story of my life" tez niezłe, ale to już nie to samo, po prostu taka transowa "kosa" do posłuchania i to wszystko :) Do pierwszej pozycji na pewno jeszcze wrócę nie raz.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości