Luke Terry - Luke Terry EP

Trance

Powrót do Trance

Luke Terry - Luke Terry EP

Postprzez demens 05 sie 2009, 20:41

20.04.09, SPX Digital

Tracks:
1. Tears Of Disbelief
2. Slipping Sideways
3. Using Me Using U

Kolejne ciekawe dzieło od bardzo utalentowanego producenta jakim wg mnie jest Luke Terry. Trzy kawałki na bardzo podobnym poziomie, może nie powalają na kolana, ale przyjemnie jest posłuchać i to nie raz. Slipping Sideways chyba minimalnie wybija się ponad resztę, idealne do polatania z rękoma w górze ;p W breakdownie nawet krótki, klasyczny motyw chyba. Tears Of Disbelief bazuje na nieco mało urozmaiconym motywie, ale bez żadnej zamuły, energia to główny atut tego tracka. Using Me Using U brzmi nieco infantylnie, ale utwór nabierając mocy z każdą sekundą, wzbogacony zmyślnie wkomponowanymi wstawkami panina, również bardzo przypadł mi do gustu. Odgłosy przyrody to też ciekawa zagrywka, mająca zapewne na celu odwrócenie uwagi od niedostatków melodii na brejku :)

Patrząc obiektywnie nie ma tu nic odkrywczego i EPka nie zyskała pewnie zbyt wielu fanów, ale kierując się własnymi odczuciami mogę śmiało polecić wydawnictwo tym, którzy lubią jak kawałek "szybko wpada w ucho" ;]
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Luke Terry - Luke Terry EP

Postprzez SRGnt 06 sie 2009, 7:24

demens napisał(a):Patrząc obiektywnie nie ma tu nic odkrywczego i EPka nie zyskała pewnie zbyt wielu fanów

Dokładnie, rewelacji nie ma ale posłuchać można.
Zdecydowanie wyróżnia się Sliipping Sideways, nie najgorsza jest też trójeczka - trochę w stylu Estivy.
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości