Redd Square - Digital Acoustics (Incl. Onova remix)

progressive rock

Powrót do Trance

Redd Square - Digital Acoustics (Incl. Onova remix)

Postprzez demens 05 sie 2009, 21:07

17.08.2009, Monster Tunes

1. Original Mix
2. Onova remix

Dobra jeszcze jedna recka, póki mam wenę. Zasłyszałem to dzisiaj i nie mogę ucha oderwać. Czołówka tego roku jak dla mnie mimo, że nie wszystko jest tak, jakbym chciał. Mowa oczywiście o oryginale, chociaż nie mogę powiedzieć, że mix Onovy jest słaby. Latawiec, jak to Onova. Wolałbym się skupić na oryginale, opartym na masywnym bicie, do czego z resztą Redd Square aka Insignia zdążył mnie już przyzwyczaić. Po tym głębokim, tajemniczym, wręcz niezwykłym buildupie spodziewałem się czegoś innego w motywie głównym. Dźwięk "gitaropodobny" wypada nie najgorzej, ale ja spodziewałem się czegoś w deseń "Kaleidoscope Eyes" czy "Piano In The Rain", obydwa w projektach Insignia, tyle że drugi w wersji Redd Square. Zgoda, może tamte produkcje miały nieco inne przesłanie, powodowały raczej wyrzut serotoniny niźli zadumę się w pięknie transowych dźwięków. Jednak mimo wszystko tchnąłbym więcej głębi w ten motyw, zwłaszcza po takim wspaniałym wstępie. Już ja bym zrobił dobry remiks do tego :mrgreen:

Może kiedyś doczekamy się jeszcze jakiegoś remiksu? Czuję że nuta ma potencjał na bycie jedną z moich "fav of all time". Zobaczymy, na razie czekajmy aż chociaż oficjalnie wyjdzie ;p
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Redd Square - Digital Acoustics (Incl. Onova remix)

Postprzez Humulus 04 wrz 2009, 18:55

Przez dłuższy czas szerokim łukiem omijałem wydawnictwa Monster Tunes a tu taka miła niespodzianka - oryginał całkiem przyjemny, przypomijący stylem Sonic Division. Remix Onovy po wielu bezpłciowych wypocinach tego osobnika wyszedł nawet nieźle, choć nie ma tu mowy o jakichś łzach spływających po plecach przy brejku.
EDIT: Ten utwór to taki komandos co skrada się cicho a powala z nienacka - bardzo mocno mi się wkrecił ostatnio - zwłaszcza oryginał.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Redd Square - Digital Acoustics (Incl. Onova remix)

Postprzez TrancEye 05 wrz 2009, 22:27

Org niezly polamaniec Pozytywnie oczywiscie Ale dla mnie remix Onovy lepszy Trafil w moj gust jak zwykle Dobre wydawnictwo oj dobre
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości