Deepwide - Take Me In / River

Trance | 2009 |Enhanced Recordings

Powrót do Trance

Deepwide - Take Me In / River

Postprzez peterhol9 20 sie 2009, 12:02

Szkoda, że nikt nie zamieścił info o tym znakomitym wydawnictwie, a pochodzi ono ze stycznia :)

Obrazek

Epka zawiera trzy kompozycje.

:arrow: Take me in (original mix) --> piękny utwór Fińskiej pary ( :D ) producentów. Spokojny, z gitarowymi wstawkami i fajnym głosem prosto od Josha Moneya (tego co śpiewa u Abdula Bayyariego w jego 400 years till dawn :) ) Po breaku nabiera rozpędu, co sprawia, że mamy niezłą kompozycję spokoju i szybszego rozwinięcia.

:arrow: Take Me In (Adymus Remix) --> prawdziwa bomba. Znany z kompilacji Willa Hollanda mix zawiera w sobie wszystko co powinien zawierać wymiatacz parkietów. Energia, pasujący wokal i trochę electro sampelki. 9/10 Mój faworyt do TOTY

:arrow: River --> Kolejne cudo. Niejednemu upliftingowcu (czytaj bAchoR :D ) powinien przypaść do gustu. 3 zasadnicze elementy-> gitarka, plumkający break i dobra stopa po breakdownie.

http://www.youtube.com/watch?v=bSoBS4Cz ... L&index=53

http://www.youtube.com/watch?v=QqUiBxdk ... re=related

Ostatniego znaleźć nie mogę :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Deepwide - Take Me In / River

Postprzez Humulus 20 sie 2009, 12:18

Kolejne wydawnictwo fińskiego duetu po "Canyon" i "Kastanja" (Monster Tunes)i Deepwide pres. Kylkai - "Kaimaar" (Enhanced Rec.) nie rozczarowuje. Z całej EPki najlepiej wypadają oczywiście "Take Me In" z charakterystycznym głosem Dżosza Kapuchy i nafaszerowany samplami "River". Remix Adymusa do "Take Me In" zupełnie do mnie nie trafia - muzyka tych gostków w ogóle nie nadaje się do remixowania i każda próba zmiany tego stanu skazana jest IMO na niepowodzenie. Deepwide to klasa sama w sobie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Deepwide - Take Me In / River

Postprzez demens 22 sie 2009, 11:49

Jak ja mogłem tego w ogóle nie sprawdzić :shock: "Take Me In" nie podoba mi się, remix tym bardziej, ale "River"... brak mi słów. Będę miał wielki problem z wyborem mojego top5 tego roku.

Rzeczywiście, Deepwide to transowa ekstraklasa jeżeli chodzi o produkcje, ale remixy także wychodzą im bardzo dobrze. "Way Of Life (Deepwide remix)" to chyba najlepsze do czego przyłożyli "łapę" i nawet chyba żadna autorska produkcja jak dla mnie tego nie przebiła.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Deepwide - Take Me In / River

Postprzez Freezer 23 sie 2009, 13:12

Ja tej Epki słuchałem non-stop, nie licząc remixu Adymusa. Obydwa utwory pokazują się z bardzo dobrej strony, nawet powiedziałbym, że to taki nowy styl Trancu, bardziej Deep'owy, głownie chodzi mi o Take Me In.
River jest utworem który troszkę łatwiej wpada w ucho. Pamiętam jak odsłuchiwaliśmy z Lotnikiem w Warszawie na Akademikach River z jego Nokii :D.
Ciągle wracam do tego wydawnictwa.
Jeśli ktoś się jeszcze nie zapoznał to mocno zachęcam!
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Deepwide - Take Me In / River

Postprzez bAchoR 12 wrz 2009, 11:03

Deepwide jak coś zrobi to zawsze na poziomie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Najbardziej lubie ich remixy. Zremiksowany przez nich Timeless jest utworem, który mimo lat, ciągle mam w głowie i rzadko kiedy o nim zapominam.
Vocal Josha jest naprawde mega stylowy, inny niż wszystkie. Kwintesencją mocy jego śpiewu jest, jak dla mnie, All up in my head.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości