Adam Nickey - Callista, In Motion

Powrót do Trance

Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez bAchoR 20 wrz 2009, 12:10

Obrazek


Paka upliftów od Sebastiana. Callista to taki typowy przedstawiciel klasy średniej tegoroczynch upliftów z dużą analogią do Deep Psychosis w remixie Daniela Kandi.

Za to ,,In Motion'' to bardzo piękna, naszpikowana wiatrem odchodzących wakacji i pozytywnym wydźwiękiem wspomnień. Takk.. Ten track kojarzy mi się z Radomiem, do którego na pewno wróce. Wróce na nastepne Migration To Heaven. I mam nadzieje, że znowu będzie mord, ktore kocham. Melodia płynna i zrobiona na pieknym samplu. Track nie jest jakoś specjalnie energiczny. Tak, żeby odpalić samochód i pojeździć sobie po górskich bezdrożach ciesząc się blaskiem Słońca i ostatkiem wolnego czasu jaki pozostał.

Może delikatny minus to linia bassowa, która strasznie przypomina mi tą z Suru, ale to chyba plus :D


In Motion !!
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez Humulus 20 wrz 2009, 12:23

"In Motion" jest, jak na utwór ze stajni Anjuny, całkiem niezły. Nie mogę jednak tego samego napisać o "Callista", który zalatuje Kandim na kilometr i jest słodszy niż produkty cukrowni w Strzyżowie. Oby tylko na następnym M2H przedmówca nie zabrał się za mord, jak to zapowiedział.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez yaper 21 wrz 2009, 18:18

Niesamowita EP, która jest dla mnie jednym z większych pozytywnych zaskoczeń ostatnich dni. Po niemrawych wyczynach naszego rodaka za sprawą chociażby 'Slider' jesteśmy świadkami mocnego powrotu na miarę 'Shift', czy też ponadczasowego 'Perfect Destiny'.

Jestem na TAK, z przewagą 'In Motion'. Do 'Calista' słyszałem remix Niemców Stoneface and Terminal, aczkolwiek nie wywołał u mnie jakichkolwiek stanów eargasm'alnych, jak chociażby mistrz tego roku w postaci 'U.R.' w ich a jakże remixie!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez phantom 21 wrz 2009, 19:38

yaper napisał(a):Po niemrawych wyczynach naszego rodaka za sprawą chociażby 'Slider' jesteśmy świadkami mocnego powrotu na miarę 'Shift'

No właśnie, w jednym numerze słychać autoplagiat ze "Slider", w drugim z "Shift". Dla mnie to piano zupełnie niepotrzebne i powoduje tylko, że numery brzmią banalnie. Wspomniany remix S&T do "Callista" moim zdaniem jest całkiem niezły, na pewno lepszy niż bezbarwny original mix. Gdyby nie "In Motion", to EP-ka nie wyszłaby poza średnią.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez bAchoR 22 wrz 2009, 6:53

ale Kandi to jest spinator... Ci producenci to naprawdę myślą, że niewiadomo kim są.

Kod: Zaznacz cały
i hate nickey for doing such a creepy ripoff of it.
if you respect me as an artist, you will forget about this track ...
-> Callista

:lol:
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez yaper 22 wrz 2009, 8:01

Większość obecnych producentów, a szczególnie tych wyhodowanych na fali post2005, to dziwki i straciłem do nich cały szacunek. Tego typu teksty tylko utwierdzają mnie w tym przekonaniu, ale to już temat do innego wątku...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez wysher 27 wrz 2009, 12:59

Dla mnie oba kawałki powtarzalne, a co za tym idzie... nudne.
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: Adam Nickey - Callista, In Motion

Postprzez cinek 28 wrz 2009, 17:10

phantom napisał(a):w jednym numerze słychać autoplagiat ze "Slider", w drugim z "Shift"


Nickey stanął na jednej czy tam dwóch melodiach i przy tworzeniu kolejnych kawałków te są dla niego punktem wyjścia i wokół nich operuje wprowadzając naprawdę minimalne zmiany. Raczej nieładnie. Szczególnie widać to po Callista. Epka bez większych emocji.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

cron