Lange & Andy Moor - Stadium Four

AVA Recordings / AVA016

Powrót do Trance

Lange & Andy Moor - Stadium Four

Postprzez Sisiek 25 wrz 2009, 20:19

Obrazek

Artist: Lange & Andy Moor
Title: Stadium Four (Incl Lost Stories Remix)
Genre: Trance
Label: AVA Recordings

Tracklist :
1. Stadium Four (Original Mix)
2. Stadium Four (Lost Stories Remix)

Kolejna recenzja nie w moim ogólnym trendzie muzycznym no ale ... jako wierny słuchacz audycji radiowej ASOT natknąłem się na ten numer. Spodobał mi się (zwłaszcza pierwsza część o czym mowa dalej) ale raczej nie poszukiwałem co kto jak i dlaczego. No ale traf chciał, że numer ten był od jednego z moich ulubionych ckliwych producentów czyli Andy Moora :) tym razem w kooperacji z Lange. Mamy oczywiście standardową budowę i nic nowego ale w związku z sentymentem do tego typu produkcji uważam iż track ma fajne flow. Dobry mocny moorowski bassline, syte dzwoneczki w końcu ciekawa i łatwo wpadająca w ucho melodia. Na breakdownie można całkiem się rozczulić i popłakać czyli wszystko jest ok. Całość psuje oczywiście nawiązująca do dzisiejszych trendów electro wstawka ale da się przeżyć zwłaszcza że w odtwarzaczach mamy przycisk do przewijania :mrgreen:
Lost Stories Remix również fajnie brzmi. Bardziej dynamiczny bassik, ch.. electro wstawki :mrgreen: i melodia rodem z oryginału. Całość dość długo się rozkręca wprowadzając lekką zamułę ale da się przeżyć. Orginal Mix oczywiście lepszy i tylko tego radze się trzymać. Chętnych do oceny kawałka zapraszam a wszystkich tych którzy chcą napisać ze Moor to był 10 lat temu w Baroq de-motywuje gromkim wyp... ;) Każdy to wie więc po co powielać :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Lange & Andy Moor - Stadium Four

Postprzez Stelmach 25 wrz 2009, 20:27

Sisiek napisał(a):Chętnych do oceny kawałka zapraszam a wszystkich tych którzy chcą napisać ze Moor to był 10 lat temu w Baroq de-motywuje gromkim wyp... ;)

Jeśli chodzi o jego najlepsze wspólne projekty to akurat wydał je w Lost Language :-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Lange & Andy Moor - Stadium Four

Postprzez yaper 26 wrz 2009, 17:15

Swego czasu mocno jechałem po tym kawałku, ale ostatnie dni mocno zweryfikowały ten jakże błędny osąd. Numer ma prawdziwe 'flow', a to się liczy i **uj! Jestem na TAK, remixu nie słyszoł...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Lange & Andy Moor - Stadium Four

Postprzez Kasper 26 wrz 2009, 17:37

Na domowym odsłuchu nie powala, ale to co się dzieje LIVE, to szał *uja vel macicy (z kobiecego punktu widzenia). Breakdown to 100% lukru szybko zweryfikowane przez mocne jebnięcie tuż po nim. Mój absolutny top w tym roku choć track polubiłem dopiero gdy usłyszałem go na żywo. Moc!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Lange & Andy Moor - Stadium Four

Postprzez Sisiek 26 wrz 2009, 17:44

Kaspa kup sobie porządny sprzęt a nie słuchawki z Tesco :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Lange & Andy Moor - Stadium Four

Postprzez Kasper 27 wrz 2009, 10:06

Sisiek napisał(a):Kaspa kup sobie porządny sprzęt a nie słuchawki z Tesco :D


ja mam te z Biedronki za 7,99 przecenione z 5,99 ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość