Jan Johnston - Obsession

Trance | Perfecto Digital | 2009

Powrót do Trance

Jan Johnston - Obsession

Postprzez sector 29 wrz 2009, 21:02

01~ Obsession Club Mix 06:57
02~ Obsession Kenneth Thomas Mythical Remix 07:50
03~ Obsession Nat Monday Mix 07:04
04~ Obsession Liam Shachar Mix 07:46
05~ Obsession Double Agents Remix 09:35
06~ Obsession Mark Norman Remix 07:41
07~ Obsession Radio Mix 03:31
08~ Obsession Instrumental Mix 03:31

Pamietam kiedys jak Rafal aka Bachor pisal, ze pani od ATB (Tiff) jest bardzo rozpoznawalna w Trensie i ogolnie kto je jnei zna czy pierdola. Jesli nie pisal dokladnie tak, to mniej wiecej o to mu chodzilo. Ja natomiast smiem twierdzic, ze jest nieco inaczej. U mnie krolowa trensu jest Jon Johnston. Pamietam jak za starych czasow jak jeszcze na Tiesto in Concert wychodzila ta piekna pani i spiewala takie trensowe walki jak Skydive, ze az mnie ciarki przechodzily. To bylo cos. Do takich numerow az chce sie wracac. Tutaj moze nie ma az takiej rewelacji, jednak jest pewna namiastka trensu, ktorego napewno wielu osoba brakuje. Dlatego z ratunkiem przychodzi nam Jan z nowym numerem Obsession. Nie bede sie wypowiadal na temat remixow bo mam jakas slaba wersje releasu i ogolnie wszystki brzmi troche zpupy to jednak club mix naprawde daje ognia po calosci. Przypominaja mi sie stare dobre czasy. Naprawde jej glos jak i sama muzyka jest swietnie zgrana z soba i brzmi jak stare kawalki z 2003 czy 2004 roku. Jesli chodzi o mnie to naprwde mi sie to podoba.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości