John Askew - Beirut

Trance / Discover White / 28-09-2009

Powrót do Trance

John Askew - Beirut

Postprzez JoseDiablo 04 paź 2009, 13:15

John Askew - Beirut

Label: Discover White Label
Nr katalogowy#: DISCWL11
Format: 3 x File, MP3
Kraj: UK
Data wydania: 28-09-2009
Styl: Trance


Zawartość:

1 Beirut (Original Mix) 4:35 2
2 Beirut (Thomas Datt Remix) 7:15
3 Beirut (XGenic Remix) 9:47

Nareszcie oficjalny release długo oczekiwanego numeru. Beirut znany od dawna, przewijał się w wielu audycjach. Po raz pierwszy zasłyszany przez ze mnie w zeszłym roku za sprawą autorskiego albumu Johna Askew. Pojawił się również wraz z wersją od Datta jako intro majowego epizodu audycji Discover Records. I muszę przyznać, że od samego początku wzbudził moją sympatię. Bardziej melodyjna, chill-outowa odsłona Askew jak najbardziej mi odpowiada. Zresztą tak naprawdę magnesem, który przyciągnął moją uwagę w przypadku tej produkcji nie było nazwisko autora, lecz tytuł nagrania :)
Obok oryginału pojawiły się dwie wersje: wspomniana Datta oraz Xgenic Remix, znany z ostatniego epizodu audycji Brytyjczyka.

Sampli nie wrzucam gdyż i tak każdy słyszał ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: John Askew - Beirut

Postprzez sector 04 paź 2009, 18:07

dodajmy ze XGenic, o ile sie nie myle (a pilem wiec moze byc ciezko), jest to remix ktory zwyciezyl na najlepszy remix producentow z argentyny
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John Askew - Beirut

Postprzez yaper 13 lis 2009, 16:44

sector napisał(a):dodajmy ze XGenic, o ile sie nie myle (a pilem wiec moze byc ciezko), jest to remix ktory zwyciezyl na najlepszy remix producentow z argentyny


Otóż to, został więc zagrany w audycji Askewa ze stosowną adnotacją - zaiste remix pierwsza klasa, jak zresztą materiał od XGenic.

Wydawnictwo pierwsza klasa! Oprócz uznanego już oryginału, doskonale mi znanego z ubiegłorocznego albumu, mamy tutaj i znakomity remix naszego rodaka Datta - kojące ucho delikatnie dźwięki podane w profesjonalnej transowej oprawie budzą respekt i zachęcają do słuchania nawet zatwardziałych przeciwników tego typu brzmień.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: John Askew - Beirut

Postprzez peterhol9 13 lis 2009, 23:07

nic mnie nie jara w tym kawałku. melodia a i owszem, nawiązuje do pływających trensideł jakich było mnóstwo np w 2006 roku, niemniej gitary jakoś mi nie zawróciło za bardzo. Krakowiak - aczkolwiek z tego co słyszałem to do Polski się nie przyznaje też niczym się nie popisał. Xgenic wygrywa, ale i tak na dysku nie zostanie.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: John Askew - Beirut

Postprzez Nolaan 29 lis 2009, 16:49

Słucham tego na okrągło, najczęściej oryginala i remiks Datta. Świetna nuta, niech mnie skopią :D
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: John Askew - Beirut

Postprzez yaper 30 lis 2009, 20:11

Wyborna! Przed chwilą usłyszałem oryginał i jestem nadal w euforii. Askew to jest gość! :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości