Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Trance | 2009 | Camouflage

Powrót do Trance

Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez Transi 09 paź 2009, 10:01

Obrazek

Label: Camouflage
Numer katalogowy: CAM-2009-131
Format: Mp3
Data wydania: 13.10.2009
Gatunek: Trance

Lista utworów:
01. Pop The Cat’s Adventure (Original Mix)
02. Trampoline (Original Mix)

Dawno mnie nie było w tej części forum :P Dziś przynoszę wam wieści dotyczące najnowszej EP od Lolo! Kim jest ta osoba wyjaśniać raczej nie muszę. Jak to powiedział jeden z moich znajomych: „Airwave to osoba, która pracowała z najlepszymi, grała z najlepszymi i remixowała najlepszych. I wciąż to robi”. Trudno się z tym nie zgodzić. Najnowsza propozycja z labelu Camouflage pokazuje, że Laurent wciąż jest w bardzo wysokiej formie. „Trampoline” jest chyba doskonale znany osobom słuchającym takich audycji jak „Global DJ Broadcast” czy „A State of Trance” (a jeśli nei to polecam do zapoznania się z ripem, do którego link zamieściłem poniżej). Jest to bardzo dobra kompozycja, jednakże nie ona stanowi o sile tego wydawnictwa. Niewątpliwie numerem jeden (i nie chodzi mi o miejsce w traciliście) jest fenomenalny „Pop The Cat’s Adventure”. Bardzo długo czekałem na to cudeńko i oto nareszcie jest. Do chwili obecnej moim ulubionym utworem Lolo był „Teddybear’s Escape”, jednakże w chwili obecnej ustępuje on miejsca mistrzowskiemu „Pop The Cat’s Adventure”. Melodia jest niebywale chwytliwa, wszystko utrzymane jest w doskonale znanym klimacie tego aliasu Laurenta. Optymizm bijący z tej produkcji jest wręcz powalający! To po prostu trzeba usłyszeć! Zachęcam do zapoznania się z samplami! Miłośnicy lekkiego, przyjemnego grania nie powinni być rozczarowani :) Panie Laurent, jest Pan mistrzem _o_


Pop The Cat’s Adventure (Original Mix)


Trampoline (Original Mix)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez TrancEye 09 paź 2009, 10:51

Trampolina zdecydowanie lepsza Nie rozumiem zachwytu nad pierwsza pozycja Owszem niezla melodia, ale nie bede raczej powracal do tego tracka Nie dla mnie Do Trampoline na pewno ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez bloodsport 09 paź 2009, 11:01

Transi, masz rację jest to jedna z nielicznych osób, która w dalszym ciągu nadaje prym w tym gatunku, lecz te 2 produkcje odstają ewidentnie co do tego stwierdzenia...
Nie będe za dużo sie rozwodził na temat tych dwóch nowych wypocin od Laurenta, bo szczerze mówiąc nie ma za bardzo nad czym...niestety ;/. Jeśli jeszcze 1 pozycje można tolerowac, tak to Trampoline poniżej poziomu.
Był kiedyś taki Pan leciał na Vivie - mianowicie Gigi D'agostino, myśle że "Trampoline", podobnie jak wcześniejszy twór "Take My Hand" gdybym nie wiedział, domyśliłbym sie że wyszło to spod jego ręki...szkoda słów.

Transi, sprawdz wcześniejsze jego produkcje jak i remixy które wychdoziły spod takich aliasów jak "planisphere", "capetown", "airwave" czy razem w duecie z Jurgenem Leyersem jako "fire & ice" to były dopiero utwory, nieśmiertelne utwory!.

Mimo wszystko Laurent zasługuje na wielkie słowa pochwały i wielki szacunek za całokształt twórczości!
Jeden z Najlepszych!
cheers.
bloodsport
 

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez Transi 09 paź 2009, 11:45

bloodsport napisał(a):Transi, sprawdz wcześniejsze jego produkcje jak i remixy które wychdoziły spod takich aliasów jak "planisphere", "capetown", "airwave" czy razem w duecie z Jurgenem Leyersem jako "fire & ice" to były dopiero utwory, nieśmiertelne utwory!.


Nie musisz mi ich polecać, bo znam doskonale wymienione przez Ciebie aliasy/grupy ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez Rapture 09 paź 2009, 14:53

Pop The Cat’s Adventure zalatuje mi dobrymi Transami od Envio, jak na ostatnie kiepskawe wypociny Laurenta to i tak przyjemny kawalek, choc momentami ta plumkajaca melodia wydaje sie strasznie infantylna i denerwuje. Natomiast od "Trampoline" o wiele bardziej mi sie podoba ta pani na obrazku :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 35
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez Humulus 12 paź 2009, 19:09

Taa - pani od "Trampoliny" całkiem, całkiem - czego niestety nie można powiedzieć o samym utworze (ale jak się wyłączy dźwięk na Youtube to jest nieźle). "Pop The Cat's Adventure" mimo infantylnego tytułu kojarzy mi się z lepszymi kompozycjami Ludovica Meyera (a.k.a. Ferry Tayle) i zdecydowanie wyróżnia się spośród transowego szajsu, którego w tym roku pod dostatkiem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez Kubo 13 paź 2009, 10:56

No to pan Lolek bardzo milo mnie zaskoczyl swoja nowa produkcja. Pop The Cat’s Adventure zdecydowanie lepsze a Tramplina poszla w odstawke i jakos nie mam ochoty po niej skakac :P Tak jak powiedzial Maciek... Wesołek z chwytliwa melodia :) zdecydowanie yes, yes, yes !
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Lolo - Pop The Cat’s Adventure EP

Postprzez wasyl 13 paź 2009, 20:09

Hmm takie sobie ;), jeśli chodzi o optymistyczne utwory, to chyba Jussi Polet nie ma sobie równych w tym segmencie ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 38
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości