Tom Colontonio - Lifetime Connection / Inspirari Melodia

Trance | Liquid Recordings | 2009

Powrót do Trance

Tom Colontonio - Lifetime Connection / Inspirari Melodia

Postprzez sector 09 paź 2009, 19:40

1. Lifetime Connection (Original Mix) 8:14
2. Lifetime Connection (John O'Callaghan Remix) 6:49
3. Inspirari Melodia (Original Mix) 7:44

Szczerze mowiac juz dawno nie slyszalem nic dobego od Colontonio. W sumie podibnie jest i w tym przypadku. Lifetime Connection to troche nudny, kolejny zapychacz setow. Zapewne gdyby nie sprawca owego jakze demonicznego remixu John O'Callaghan nie zwrocilbym na to wydawnictwo za duzo uwagi. Nie mniej jednak John pomaczal palce i kto wie co jeszcze w owym traku i wyszlo mu naprawde soczyste, mocne, wyspiarskie cudenko! Jak dla mnie kawalek prezentuje sie swietnie. Basseline przypominajacy wiekszosc produkcji z pod znaku Join Operations Centre, fajnie, dosyc mocno wykrecony breakdown i znowu mocny beat. Wszystko to sprawia, ze wydawnictwo Lifetime Connection zyskuje na wartosci.

Ogolnie polecam :) Moge jedynie dodac, ze szkielet remixu oparty jest na samplach z shortwave. Slychac takze dzwieki z broken, czyli tzw. pattersonowskie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tom Colontonio - Lifetime Connection / Inspirari Melodia

Postprzez Stelmach 11 paź 2009, 9:28

W wydaniu live Lifetime Connection (John O'Callaghan Remix) brzmi świetnie podobnie jak Sparkover. W sumie są to dwie produkcje, z którymi będę utożsamiał twórczość Colontonio w 2009 r. Niezłym numerem jest także najnowszy Tom Colontonio - The One (Final Mix), który gdzieś słyszałem ostatnio na secie PVD.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Tom Colontonio - Lifetime Connection / Inspirari Melodia

Postprzez yaper 13 lis 2009, 16:41

Z owego release miałem jak do tej pory przyjemność usłyszeć jedynie remix JOC do 'Lifetime Connection'. Rasowe transowe granie bez zamuły, kawałek który od pierwszych minut zdobył moje uznanie - po prostu klasa i essential każdego dobrego seta!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości