Paul Webster feat Angelic Amanda - Time

Trance | Captivating Sounds | 2009

Powrót do Trance

Paul Webster feat Angelic Amanda - Time

Postprzez KaSS 30 lis 2009, 15:15

Label: Captivating Sounds
Nr katalogowy: CVSA098
Format: 5 x File
Kraj: Holandia
Data wydania: 02.11.09
Styl: Trance

Zawartość:
1.Time (Original Mix)
2.Time (Dub Mix)
3.Time (Radio Edit)
4.Time (Sean Tyas Remix)
5 .Time (Sean Tyas Dub Mix)




Piękny, nieradiowy (xD) utwór, w którym bardzo łatwo się zakochać. Spokojna, płynąca melodia i piękny kobiecy vocal. Jak dla mnie bajka. Najlepszy jest oczywiście remix w wykonaniu Seana Tyas'a, dodał on utworowi lekkiego kopa i sprawił, że nie jest on mdławą melodyjką.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31

Re: Paul Webster feat Angelic Amanda - Time

Postprzez michal 30 lis 2009, 16:16

W mazurskiej miejscowości Szczytno, w pewnym kościele do którego dawno temu chodziłem, wokalistka śpiewała dziesięć razy lepiej od tej Angelic Amandy (btw fajna ksywa), zresztą melodia w tym remixie Tyasa trochę trąci kościelnymi melodiami, nie wspominając o tandetnych wstawkach pianina, mających budować jakiś quasi-melancholijny klimat. Dno i metr mułu. Chyba zacznę się znowu modlić, tym razem o pomyślność tego przepalonego i przeżutego do cna gatunku muzycznego... I pomyśleć że Captivating Sounds ma w swoim katalogu 'Clear Blue Water' Oceanlab i 'Drifting Away' Lange'a.

to pisałem ja, Diabolique Michelangelo (pozdro dla JoseDiablo ;) )
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Paul Webster feat Angelic Amanda - Time

Postprzez sector 30 lis 2009, 16:21

Jesli chodzi o mnie to tylko remix Tyasa wchodzi w gre. Slychac typowe w jego produkcjach napakowanie samplami numeru az do granic :) Szczerze mowiac ten remix przypomina mi to troche starsze numery trensowe.

Vocal w remixie nei jest az taki zly jak ujal to michal (przynajmniej w moim odczuciu). Zawsze z reszta mamy Dub.

Reasumujac, produkcja nie robi na mnie jakoegos wiekszego szalu, jednak wpada w ucho i napewno przeslucham ja nie raz. Oczywiscie mowie jedynie o Tyasie bo Original Mix nie przemawia do mnie wcale.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Paul Webster feat Angelic Amanda - Time

Postprzez yaper 30 lis 2009, 20:18

Usłyszałem jakoś niedawno duba Tyasa i mogę co nieco napisać na ten temat. Niestety, tym remixem Tyas powraca do swojego gorszego 'hurtowniczego' wcielenia znanego chociażby z 2007 roku, kiedy nie mogłem się ani za grosz przekonać do większości jego muzyki, szczególnie mdłych remixów.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości