Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Powrót do Trance

Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez Valka 18 gru 2008, 9:14

A wiec moi mili, w koncu nadchodzi ! Byla to pozycja z pewnoscia oczekiwana przez wielu z Was, myle sie ? Dla transiarzy pozycja obowiazkowa bez 2 zdan :lol: Ruszyla promocja w Vandicie wiec 2-3 tygodnie i relejs ... Jak ktos nie zna link do posluchania ponizej:

Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez indecentnoise 18 gru 2008, 9:31

Jak uslyszalem o kolaboracji w/w producentow, bylem w szoku. Niestety efekt ich prac nie jest az taki wybitny. O.D. jest calkiem ok ale z pewnoscia to nic spektakularnego. Melodia błacha i malo porywajaca. No i slychac sample z jakiegos starego Nu NRG (nie moge sobie tytulu przypomniec).

No More Alone o niebo lepsze.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez Stelmach 18 gru 2008, 10:03

Słabo, bardzo słabo. Ottavianni nie ma zupełnie nic do zaoferowania ostatnio, JOC notuje spadek formy setowo-producenckiej. Aż żal wspominać o takim wydawnictwie tym bardziej że z UK Trance wychodzi ostatnio sporo konkretnych numerów.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez indecentnoise 18 gru 2008, 10:15

Nie jestem przekonany do tego, ze "Ottaviani nie ma zupelnie nic do zaoferowania". Wystarczy spojrzec na jego ostatni remix do Get Back, totalna miazga. Nie wspominam o remixach do Something For Your Mind, Stars czy Blue Horizon, bo wstyd nie pamietac.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez Valka 18 gru 2008, 10:26

Stelmach napisał(a):Słabo, bardzo słabo. Ottavianni nie ma zupełnie nic do zaoferowania ostatnio, JOC notuje spadek formy setowo-producenckiej. Aż żal wspominać o takim wydawnictwie tym bardziej że z UK Trance wychodzi ostatnio sporo konkretnych numerów.


protestuje glodowo :lol:

Nikt mnie dawno nie zaskoczyl taka wypowiedzia, jestem zszokowany, leze na glebie, nie mam sily wstac, popadłem w depresje :lol:
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez JohnnyKnoxville 18 gru 2008, 12:59

indecentnoise napisał(a):Jak uslyszalem o kolaboracji w/w producentow, bylem w szoku. Niestety efekt ich prac nie jest az taki wybitny. O.D. jest calkiem ok ale z pewnoscia to nic spektakularnego. Melodia błacha i malo porywajaca. No i slychac sample z jakiegos starego Nu NRG (nie moge sobie tytulu przypomniec).

No More Alone o niebo lepsze.


Zgadzam sie z Gnomusem w 100% producja mierna, odwalona na siłe.... No More Alone niczym wybitnym nie jest, a jeśli to się porównuje do niego to chyba o czymś świadczy....

Co do dyskusji o Ottavianim, to ja tez sądze że ma jeszcze costam do zaoferowania, tylko moze jest za leniwy ???? Nie wiem...??? Nie chce mu sie jak mało komu nawet swojego Myspacea uaktualniać, produkuje tez od przypadku do przypadku.... Z dobrych nowych rzeczy jeszcze od niego zapomnieliście o bardzo dobrym remixie do Mercury Retrograde Tomasza Colontonio

Tom Colontonio - Mercury Retrograde (Giuseppe Ottaviani Remix)
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez TBk2000 18 gru 2008, 15:01

Niestety, ale ja rowniez dopusje sie do tych, ktorzy mowia tej produkcji stanowcze "NIE". Kawalek jest co najmniej mierny, zeby nie powiedziec, ze ciagnie od niego totalna amatorka. Od obu tych panow mozna, ba, nawet powinno sie wymagac sporo wiecej niz oklepane juz setki razy sample i motyw melodyjny wystukany jednym palcem na klawiszach. To tylko polaczenie dwoch styli i to w bardzo kiepskim wydaniu. JOC-a jeszcze idzie zrozumiec, koncza mu sie niestety pomysly i probuje cos tam wyluskac jeszcze ze wspolpracy z innymi producentami, ale OT radzi sobie ostatnio calkiem dobrze, dlatego tym bardziej taka miernota troche zaskakuje.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez Stelmach 19 gru 2008, 9:27

Ja niestety jestem całkowitym tradycjonalistą i co nie jest oklejone znaczkiem Nu-NRG jakoś mnie nie przekonuje. Wiem że jego produkcje biją rekordy popularności jednak jak sięgnę pamięcią kilka lat wstecz sam styl prezentuje się zgoła odmiennie. Something For Your Mind, Stars czy Blue Horizon dla mnie zbyt plumkaczowe. Wspomnijcie na RTX z lutego 2008, kiedy poleciały live....a set Ottavianiego był najsłabszy ze wszystkich.

JohnnyKnoxville napisał(a):Z dobrych nowych rzeczy jeszcze od niego zapomnieliście o bardzo dobrym remixie do Mercury Retrograde Tomasza Colontonio

Tom Colontonio - Mercury Retrograde (Giuseppe Ottaviani Remix)


Racja Johnny, to jedyny smaczny kąsek z tegorocznego menu Giuseppe.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Giuseppe Ottaviani & JOC - Our Dimmension [Vandit]

Postprzez Monisia 19 gru 2008, 10:36

TBk2000 napisał(a):Niestety, ale ja rowniez dopusje sie do tych, ktorzy mowia tej produkcji stanowcze "NIE"

w sumie po nich to ja się spodziewałam czegoś lepszego, słabiak i mi się nie podoba
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron