Ultimate - Evening Coast

trance | 2009 | Well Mixed Records

Powrót do Trance

Ultimate - Evening Coast

Postprzez dj3500 20 gru 2009, 0:07

Obrazek

label: Well Mixed Records
wyszło: 10.11.2009

01. Ultimate - Evening Coast (Original Mix)

02. Ultimate - Evening Coast (Alexander Xendzov Remix)

03. Ultimate - Evening Coast (Solex Remix)


Świetne melodyjne produkcje od Rosjan. Wszystkie wersje przedstawiają perfekcyjnie harmonijny krajobraz dźwiękowy bez niepotrzebnego pierdzenia czy wokali. Najlepsza dla mnie wersja Xendzova, który już nieraz dał się poznać jako twórca klimatycznego trance'u w stylu jaki lubię. Drugi remix ma bassline do złudzenia przypominający produkcje The Blizzard. Zapraszam do obadania sampli nieco wyżej :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Ultimate - Evening Coast

Postprzez peterhol9 20 gru 2009, 0:16

ogólnie epka nie dla mnie.. Jeżeli miałbym jednak dawać plusa, to przypadłby on własnie wersji Olka. Bije rzeczywiście blizzardami, co więcej trochę leci mi również Alexem Pitchem i jego Dropsami oraz bodajże Alican&Soner - Dualities w mixie Kennetha Thomasa. Niemniej jest to najprzyjemniejsza wersja z wszystkich. 1 - nic specjalnego, ot pozycja jakich wiele, 3 - słodkie, że aż niedobrze :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Ultimate - Evening Coast

Postprzez Humulus 20 gru 2009, 7:43

To wydawnictwo pokazuje, że Ultimate sprawdza się wyłącznie jako remixer. "Evening Coast" bardzo daleko do takich numerów jak: "Floating", "Lord of Light", "Somebody Somewhere" czy "Tha Last Farewell". Słaby utwór, który śmiało można sobie odpuścić.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Ultimate - Evening Coast

Postprzez demens 21 gru 2009, 22:55

Oryginał rzeczywiście nie zachwyca, ale wersja Xendzova to po prostu bajka, niesamowicie melodyjnie i pozytywnie. Solex remix także bardzo przyjemny w odbiorze, może ani trochę nie dorównuje poprzednikowi, ale na pewno jest ciekawszy od oryginału i miło zawiesić ucho.

Tym razem typowy uplift musi uznać wyższość ładu i melodyjności :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości