M.I.K.E. - Sunrise At Palamos 2009

Trance/Uplifting | Inc. Gareth Emery remix

Powrót do Trance

M.I.K.E. - Sunrise At Palamos 2009

Postprzez SRGnt 27 gru 2009, 13:10

Obrazek

"Sunrise At Palamos 2009" (Gareth Emery remix)
"Sunrise At Palamos 2009" (MIKE's Back To Basics remix)
GARUDA - 22 September, 2009


Singielek wydany dość dawno, ale jakoś boli mnie jego brak w tym dziale. Toteż temat zakładam :)
Od razu zaznaczam, że moje uwielbienie dotyczy przede wszystkim wersji emeryta, bo współczesny oryginał jakoś mnie nie poruszył.
Niby to tylko cover, ale wykonany tak perfekcyjnie, że godnie reprezentuje współczesną wersję tejże klasyki.
Kawałek niezwykle lekki, świeży - dosłowny sunrise:) Nie widać tutaj zbędnej nachalności ani niezrozumiałych udziwnień stosowanych często w odświeżonych wersjach - żeby tylko się wyróżnić. Tutaj wszystko płynie, zgodnie z harmonią, naturalnie, niczym idealna sinusoida.
I ten genialny breack, wręcz chilloutowy, relaksujący (od ok. 2:40), mimo tego nie pozwalający zapomnieć, że mamy do czynienia z rasowym trance`owym wyjadaczem. Słucha się genialnie dosłownie wszędzie: na imprezie, w domu, w samochodzie...
Gareth po raz kolejny pokazuje jakim jest rmx`owym wariatem - rzadko kiedy zdarzają mu się nieporozumienia. Tutaj o tym na pewno nie ma mowy. 8-)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: M.I.K.E. - Sunrise At Palamos 2009

Postprzez TrancEye 27 gru 2009, 14:52

Dla mnie z tego zestawu liczy sie tylko:
"Sunrise At Palamos 2009" (MIKE's Back To Basics remix)
MIKE nie zawiodl
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: M.I.K.E. - Sunrise At Palamos 2009

Postprzez d3cK 28 gru 2009, 22:28

Wg mnie remix garetha jest lepszy ale to i tak typowe kiszki. Do oryginału im lata świetlne.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości