Will Holland feat. Line Frøyset - Things That Happen

Uplifting Trance | Enhanced Recordings

Powrót do Trance

Will Holland feat. Line Frøyset - Things That Happen

Postprzez demens 03 sty 2010, 15:15

Obrazek

14.12.09, Enhanced Recordings

1. Original Mix
2. Temple One remix
3. Mystery Islands remix
4. Dub

Tak dla formalności zakładam temat o wydawnictwie z najlepszym (jak dla mnie) remixem tego roku. Długo trzeba było czekać, ale w końcu nastąpił ten moment :) Dużo już zostało napisane na temat niezwykłego mixu Temple One (i to jeszcze za czasów FMT :lol: ), ja dodam od siebie tylko tyle, że melodia jest na tyle żywa i prawdziwa, że za każdym odsłuchem odczuwam prawie to samo co za pierwszym razem, mimo że utwór znam już prawie na pamięć.

Pozostałe wersje zostały nieco przyćmione i pominięte, jednak wg mnie wcale też nie wypadają najgorzej. Szczególnie oryginał, z ładną spokojną linią melodyczną. W końcu też można trochę skupić się na wokalu, bo u Garrett'a to jednak dosyć trudne :D Ten, mimo że jest go raczej mało, wypada nawet nieźle.

Temple One remix TOTY 2009 ! :)
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Will Holland feat. Line Frøyset - Things That Happen

Postprzez Boguś 29 sty 2010, 18:40

Tutaj widze tez puchy :/ Nie ma co tu sie dlugo rozwodzic najlepsza wersja to bezapelacyjnie Temple One remix. Dlugo z Kubą czekalismy, az zostanie wydany, ale w koncu sie doczekalismy. No i nie zapomne jak to Will Holland zagral u konciali na bibie :D things that happen! :yeah: :yeah:
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Will Holland feat. Line Frøyset - Things That Happen

Postprzez bAchoR 01 lut 2010, 8:05

Byłem pierwszy, który usłyszał ten wspaniały remix - live na pierwszej audycji Hollanda, w której poleciał ten remix. Kiedy chłopcy na forum jarali się tym utworem 2,3 miechy później, ja w milczeniu czekałem na utwór, który jest mi przeznaczony. :D Moja miłość dojrzewała i dzisiaj już nie jaram się tym jak nastolatek przeżywający pierwszą miłość. Utwór ma swoje błędy, ale mimo to i tak go kocham. Wiem, że ten utwór będzie grany na moim pogrzebie, kiedyś tam. W niebie ten remix będzie leciał cały czas i nigdy mi się nie znudzi. Że będę z aniołami podnosił rączki na breakdownie i płakał ze szczęscia, gdy będzie grała ta melodia. :D Ten utwór to ja, obraz mojej duszy i charakteru bAchoR'a \o/ Amen
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Will Holland feat. Line Frøyset - Things That Happen

Postprzez TrancEye 03 lut 2010, 11:32

Temple One remix, w mojej opinii i nie tylko w mojej zreszta, to najlepszy kawalek 2009 roku
Dla mnie to ksiazkowy przyklad definicji uplifting trance
Joe niemal do granic mozliwosci wykorzystal swoj talent tworzac swoja wizje oryginalu
Jestem w tym remixie zakochany po uszy i nie sadze, zeby to sie zmienilo kiedykolwiek :D
Jak to juz ktos napisal wczesniej, sluchajac go po raz n-ty odczuwam te sama swiezosc co za 1 razem
Oby wiecej tego typu utworow w 2010

Uplifting is still alive \o/
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości