Claudia Cazacu - Lekker / Nefertiti

Uplifting | Soundpiercing

Powrót do Trance

Claudia Cazacu - Lekker / Nefertiti

Postprzez demens 03 sty 2010, 16:23

10.08.09, Soundpiercing

Lekker - temat założyłem głównie ze względu na tę produkcję. Spodziewałem się tech-trance'owego gniota na miarę "Earproof", a tu proszę. Lubię takie niespodzianki :) Strach pomyśleć co ten "plumkający" breakdown musi robić na eventach. Naprawdę świetny uplift z tego wyszedł. Teraz tylko czekać na post Indecent Noise z informacją kto jej robi nuty :mrgreen:
Nefertiti - ładne nagranie, ale mam wrażenie jakbym słyszał już coś podobnego. Nie mniej jednak widzę w tej nucie potencjał na dobry remix, bo przyjemnie się słucha, ale jednak czegoś brakuje.

Reasumując jestem pozytywnie zaskoczony. Nie obraził bym się, gdybym usłyszał w 2010 roku więcej produkcji na takim poziomie jak "Lekker" :D
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Claudia Cazacu - Lekker / Nefertiti

Postprzez hanan 24 sty 2010, 22:21

Mi duzo bardziej "podszedl" Nefertiti, bardzo przyjemy uplift z cieplym bitem. Zadne "omygy" ale solidna produkcja, melodyjne toto, rącze, bez niepotrzebnego silenia sie na oryginalnosc. Solidny wypelniacz setow z breakdownem prawidlowo wpisujacymi sie w kanon. Tego typu utwory niepredko przestana mi sie podobac.

Lekker slabszy, a ten minimalowy breakdown odegrany na elektronicznych cymbalkach imo raczej wywola wtf na eventach niz jakis szal :D Ale po breakdownie kawalek porzadnie sie rozpedza i atakuje nas soczystym zestawem nut

ps. jesli to jest faktycznie facet jak pisze olka, to szacun dla niej i jej chirurga bo pol internetu sie do niej slini (wlacznie z b! na ircu :P), a ludzie wszedzie pisza "she" :]

edit:
http://www.discogs.com/viewimages?artist=Claudia+Cazacu
no faktycznie ma meskie rysy i cycki wygladajace na maksa sztucznie...
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Claudia Cazacu - Lekker / Nefertiti

Postprzez sector 24 sty 2010, 23:25

ale jablka adama nie ma :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości