Mark Sherry and James Allan - Reflux

Tech-Trance/ Detox Records/ 2009

Powrót do Trance

Mark Sherry and James Allan - Reflux

Postprzez JohnnyKnoxville 04 sty 2010, 18:51

Jeden z najlepszych techowców jak dla mnie końcówki tamtego roku.... Mega power, bassline na świtnej dudniącej korbie, która mnie miażdży i zamiata, genialne mechaniczne zaloopowane sample jakie uwielbiam i to w zasadzie już by wystarczyło jeżeli chodzi o mnie i gdyby w wałku nie działo się nic więcej i tak bym sie nim jarał jak dziecko.... \o/ Gdy pierwszy raz tego słuchałem w secie Sherry'ego modliłem się tylko żeby po tych kilku idealnych początkowych minutach nie wyskoczyło coś głupiego, tzn jakiś idiotyczny motyw.... No i zdradze tutaj wszystkim że się nie zawiodłem.... Motyw który dalej się pojawia daje rade.... Do tak pędzącej technicznej napierdzielanki dochodzi mianowicie oldschoolowy motyw z mroczną melodyjką zaczynającą się niemal identycznie jak w Cosmic Gate - The Wave.... Taka tajemnicza, mroczna i złowieszcza delikatnie melodyjka doskonale daje rade w tym wałku..... Poźniej jest już tylko dalsza rzeźnia, dochodzą jakieś delikatne nowe sampeli i wałek na pełnej mknie do końca.... To by było na tyle jeśli chodzi o Oryginał...

W pierwszym rzucie z oryginałem wyszedł Joey V Mix, który jest jak dla mnie równie genialny co oryginał.... Joey w tym wałku odleciał totalnie przygotowując Techowego-Psy potwora..... :shock: \o/ Więcej tutaj nie napisze tylko polecam odsłuch każdemu zainteresowanemu....

NIe dawno wyszły nowe Remixy:

Reflux (Tigran Oganezov Mix)
Reflux (Scrambled Mix)
Reflux (Exit Mix)

Słuchałem do tej pory tylko tego pierwszego i powiem że jak dla mnie to szit, nie wiem jak będzie z dwoma następnym to sie okaże jak przesłucham, ale nie sądze żeby były w stanie pobic Oryginał i piekielny remix Joey'a....

Słowem podsumowania Oryginał i Joey V Mix zasługuje u mnie na 9/10... Świetne wydawnictwo.... Aha i cieszy bardzo że Sherry już zrezygnował z tego pseudo minimalowego syfu i robi i gra takie świetne rzeczy....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Mark Sherry and James Allan - Reflux

Postprzez Stelmach 05 sty 2010, 15:41

No...powiem Wam, że Johnny zmontował tu świetną relację tego numeru... :D Mamy nadzieję uslyszeć to jeszcze na żywo...:D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

cron