John '00' Fleming - JAWA

Trance | J00F Recordings | 2010

Powrót do Trance

John '00' Fleming - JAWA

Postprzez bts 19 sty 2010, 17:20

Panie i Panowie założyć śliniaczki bo przed nami muzyczna uczta :D Z kronikarskiego obowiązku należy wymienić zawartość wydania:

Part 1
Part 2
Ovnimoon Remix
Weekend Heros Remix
Steve Birch Remix
Beetseekers Remix
John '00' Fleming Alternative Mix


Niemniej jednak dla mnie najlepsze wersje to Part 1 - szybki, melodyjny trance i Part 2 - świetnie napędzający się trance w klimatach psy. Po pierwszych odsłuchach daję jeszcze szansę Weekend Heros Remix i Beetseekers Remix choć bez większych szans na miłość :D

sample
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: John '00' Fleming - JAWA

Postprzez tomson 19 sty 2010, 17:48

Part 2 zdecydowanie number one, ten break mnie rozwalił :O
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin

Re: John '00' Fleming - JAWA

Postprzez sector 19 sty 2010, 17:49

Jak zobaczylem pierwszy raz to wydawnictwo to tez chcialem w sumie zakladac o nim temat, jednak po przesluchaniu wcale mna nie pozamiatalo. Szczerze mowiac w takiej sporej paczce spodziewalem sie czegos lepszego. Na tyle wersji/remixow najbardziej podoba mi sie Part 2. Tak jak napisales w stylu psy-trance. Reszta mnie nie zachwyca. Part 1 jest jaki jest ale na mnie wrazenia nie robi.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: John '00' Fleming - JAWA

Postprzez Stelmach 21 sty 2010, 6:15

Leciała któraś wersja, chyba 2 w warszawkiej Piekarni.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: John '00' Fleming - JAWA

Postprzez TBk2000 23 sty 2010, 2:20

Dla mnie bezapelacyjnym nr.1 tego rela jest Ovnimoon Remix. Wydaje mi sie, ze ten remix najbardziej czerpie z Psy-Trance'u a przy tym ma niesamowitego powera. Podkrecajac nieco tempa, kawalek po prostu wyrywa z obuwia. Dobrze podkrecony brzmi rowniez remix Steve Birch Remix, ktorego w ostatnim czasie zainteresowalem sie tworczoscia. Temu remix'owy blizej juz do muzyki granej przez UK'owcow, ale klasa przewyzsza wiele produkcji w tym gatunku. Pozostale wersje jakos w ogole do mnie nie przemawiaja i sa ledwie niklym cieniem przy dwoch przeze mnie wymienionych ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości