Oen Bearen - Unadulterared

Redux Digital | Uplifting | 2010

Powrót do Trance

Oen Bearen - Unadulterared

Postprzez TrancEye 20 sty 2010, 12:08

RDD036 : Oen Bearen - Unadulterared

Obrazek

Data wydania: 23.02.2010
Label: Redux Digital

1. Oen Bearen - Unadulterared (Original Mix)
2. Oen Bearen - Unadulterared (Airborne Angel Remix)
3. Oen Bearen - Unadulterared (Mario Ayuda & Chris Callado Remix)

Nie mam pytan Zakochalem sie w tej melodii na dobre Oryginal Adriana, jak i remix AA stoja na bardzo wysokim upliftingowym poziomie
Niezrozumiale jest dla mnie to, ze nie znalazl sie w tym gronie remix Ice Upon Fire Ubolewam bardzo z tego powodu :( Takich breakdownow sie nie zapomina... Byc moze Francuz udostepni go za free z dniem wydania Warto go miec!

Mario Ayuda & Chris Callado Remix dla mnie osobiscie pomylka Zadnych emocji Tak zwana zapchaj dziura No, ale pewnie znajda sie zwolennicy takiego grania

W kazdym razie zachecam bardzo do zapoznania sie z tym wydawnictwem :D

SAMPLE: http://www.reduxrecordings.com/releases/9662
Ostatnio edytowano 28 sty 2010, 15:36 przez TrancEye, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Oen Bearen - Unadulterared

Postprzez Kubo 20 sty 2010, 13:01

Własnie przesluchalem original i AA remix i stwierdzam, ze... melo naprawde niezle wkreca :) Wesolek pełna geba, ktory sprawia ze nozka sama tupie. Airborne Angel rownie swietnie sie prezentuje... jest nieco bardziej wyciagniety i wycelebrowany. Ułaaa.. czekam na ta epke z niecierpliwoscia. Takich liftow to ja slucham z wielka przyjemnoscia ;)
Przemek zabiles mnie tym :mrgreen: latam po pokoju :mrgreen: upliftowe niebo \o/
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Oen Bearen - Unadulterared

Postprzez d3cK 20 sty 2010, 19:17

Zajebisty uplift! dla mnie Oen to wschodzącą gwazda sceny trance:) gral seta na imprezie w No Name, na ktora licznie przybyla reprezentacja e-vibes i swietnie sie na jego secie bawilem:)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Oen Bearen - Unadulterared

Postprzez imprezowo 21 sty 2010, 22:08

Jak dla mnie to ten DJ jest amatorem. Wygląda jakby jego styl był kopią DJ dużo większego formatu. Może kiedyś się wyrobi ale chwilowo nie wróże mu kariery za deckami:) Jest to jesten z wielu ludzi MARZĄCYCH tylko o zawodowstwie.
2+ na zachęte:)

Pozdrawiam TRANCE FOR EVER:)
imprezowo
 

Re: Oen Bearen - Unadulterared

Postprzez Vidia 21 sty 2010, 23:45

pokażcie mi jak typowej blondynce ;) gdzie to dokładnie można przesłuchać [w którym miejscu] bo szukam i nie mogę znaleźć. Przy okazji natknęłam się na Oen Bearen & TrancEye - Kinesis (Original Mix) i mnie się całkiem spodobało! Niezła robota.. melodie takie nietuzinkowe i to na duży plus.. Teraz słucham Oen Bearen & TrancEye - Kinesis (Oen Bearen Summer Tear Mix) i w sumie pod wrażeniem jestem:p w takich chwilach aż chce się spróbować swoich sił w produkcji;) ale słychać, że już jesteście całkiem zaawansowani.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Oen Bearen - Unadulterared

Postprzez TrancEye 22 sty 2010, 0:00

Masz racje Vidia, zdjeli to wydanie z "Forthcoming releases" poki co Nie wiem czemu Na pewno jest to chwilowe i niedlugo znowu sie pojawi Takze zapraszam ponownie

Nie udalo mi sie znalezc alternatywy Na Juno jeszcze nie ma info

Dzieki za mile slowa Staramy sie, czy to razem, czy osobno ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń



Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości