Ummet Ozcan - Next Phase

Trance | Reset Recordings | 2010

Powrót do Trance

Ummet Ozcan - Next Phase

Postprzez sector 21 sty 2010, 1:49

Obrazek

01. Next Phase (Phase 1 Mix) [07:16]
02. Next Phase (Phase 2 Mix) [06:31]

Szczerze mowiac, nie spodziewalem sie rewelacji po tym releasie, jednak z ciekawosci powstalej po ostatnim ramizie do nowego kawalka JOC'a postanowilme obadac owe Next Phase!
Pozytywnie sie zdziwilem, poniewaz calosc prezentuje sie dosyc dobrze. Moze nie ma wielkiego szalu, jednak napewno sie wyroznia w gaszczu chlamu wychodzacego codziennie. Mozna powiedziec, ze Reset nadal trzyma fason, podobnie jak niewiele transowych wytworni i nie wypuszcza syfu. To samo tyczy sie tego wydawnictwa.
Fajnie pociety wokal oraz dosyc 'nowe' sample w breaku tworza z tego numeru niezlego energetyka co powinno sie spotkac, ze spora liczba odtworzen na eventach.

Oglnie mi sie podoba i polecam obadac. Phase 2 Mix chyba troche lepszy od 1!

Pamietajcie, Reset trzyma fason! :)

Odsluch: http://www.audiojelly.com/?a=singles/351246
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Ummet Ozcan - Next Phase

Postprzez hanan 24 sty 2010, 15:07

Przesluchalem i jak dla mnie cienizna. Slabo znam sie na muzyce klubowej wiec pewnie sie myle, ale jak dla mnie w tej produkcji wykorzystywane sa motywy mocno czerpiace z gatunku vixy, szczegolnie w uzytych dzwiekach/samplach/brzmieniach czy jak to zwal. Dodatkowo moim zdaniem zupelnie nie jest to energetyczny kawalek, a wokal przy kolejnym odsluchu staje sie mocno irytujacy. n/o sector :)
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Ummet Ozcan - Next Phase

Postprzez SRGnt 27 sty 2010, 11:18

Phase 2 zdecydowanie najlepsze. Wixą bym tego nie nazwał ale faktem jest, że jego konstrukcja czerpie ze sprawdzonych dawniej schematów, np. taki motyw od. 4:49. Mimo że, gdzieś to już było, słucha się całkiem przyjemnie. Jestem za :)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości