Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Trance | Vandit Digital | 2008

Powrót do Trance

Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez Valka 19 gru 2008, 11:03

1. Purple Audio (Original Mix)
2. Purple Audio (Andy Duguid Remix)
3. Sunshine (Club Mix)

Nie bede dawal zadnych linkow sobie kazdy moze sciagnac, wyszlo dzisiaj ;) Troszke nowy styl od grubasa Purple Audio w definitywnie nowym stylu ktory mnie nie porwal jakoś specjalnie. Andy Deguida remix jeszcze gorszy, zreszta od niego wszystko jest bublowate. Sunshine chyba kazdemu juz znane blizej, bardzo dobre w remixie Nitrousa Oxida. Club mix czy tam orginal mix podobnie jak Purple audio bez szalu.
Avatar użytkownika
Valka
 

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez peterhol9 21 gru 2008, 15:39

po samplach z beatportu trudno ocenić jednak... oryginał Purple Audio prezentuje się całkiem całkiem. Melodyjnie, a potem kick. Ciekawe czy w całości jest też super. Alex niestety po odejściu Nixa i Giertha nie pokazuje klasy, jak ta chociażby sprzed 4 lat w takiej postaci jak mixy do Hold you, Twilight, Ozone-Rock itp. Sunshine (zarówno oryginał jak i mix n2o) to upliftingowe gówienko, jakich wioele obecnie przewija się przez sety. aha..mix Duiguida też leży i kwiczy
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez Kasper 21 gru 2008, 21:23

peterhol9 napisał(a):po samplach z beatportu trudno ocenić jednak... oryginał Purple Audio prezentuje się całkiem całkiem. Melodyjnie, a potem kick. Ciekawe czy w całości jest też super. Alex niestety po odejściu Nixa i Giertha nie pokazuje klasy, jak ta chociażby sprzed 4 lat w takiej postaci jak mixy do Hold you, Twilight, Ozone-Rock itp. Sunshine (zarówno oryginał jak i mix n2o) to upliftingowe gówienko, jakich wioele obecnie przewija się przez sety. aha..mix Duiguida też leży i kwiczy


Najlepszy był w 2005 roku, gdzie gruby remix gonił grubą produkcje i na odwrót! Ten kawałek posiadam, ale jeszcze nie dopchałem się do niego. Tak jak Piotrek napisał na beatport brzmi nieźle, ale... resztę się sprawdzi ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez Taurus 25 gru 2008, 16:30

Purple Audio nudne do bólu moim zdaniem o remiksie Duguida nie wspominając nawet. W Sunshine jeszcze sie muszę wsłuchać. Na razie wygląda mi na ot taki prosty uplift. Może z czasem bardziej sie do niego przekonam, ogólnie jest ok, ale Purple audio zdecydowanie już podziękuje.
Avatar użytkownika
Taurus
 
Wiek: 38
Skąd: Łódź

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez mibor 27 gru 2008, 11:43

Słyszałem tylko Sunshine i nie powaliło mnie, Walk the edge było duzo lepsze, reszte musze w wolnej chwili przesluchac
Obrazek senbonzakura
Avatar użytkownika
mibor
 

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez Freezer 27 gru 2008, 12:24

Purple Audio jakoś mnie nie powaliło, nie wiem może za słabo się wsłuchałem. Natomiast Sunshine nawet całkiem całkiem, ale wersja Original Mix, która ukazała się na wcześniejszym wydawnictwie jest moim zdaniem o wiele lepsza :) Jak ktoś lubi czuć właśnie lekki wakacyjny klimat to w sam raz do posluchania (Ten numer powinien wyjść na lato, a nie teraz :) )
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez demens 29 gru 2008, 11:11

"Sunshine" nawet fajnie kopie, lubię takie uplifty. Co do "Purple Audio" nie wiem co myśleć o tym kawałku, ani to jakieś wybitnie dobre, ale porażką tez bym tego nie nazwał. Chyba muszę jeszcze dokładniej się wsłuchać. Co do remixu Duguida, już po pierwszych samplach czułem, ze to wersja nie dla mnie i nie myliłem się :P
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez synchro 05 sty 2009, 0:22

Purple Audio w remiksie srednio - ale za to orginal to juz inna sprawa ,cud miod !! swietna robota Morpha - dyszka odemnie
synchro
 

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez yaper 20 lut 2009, 19:50

Mi się tam oba wałki bardzo spodobały w oryginalnych wykonaniach. Dobry energiczny uplift, zero tandety, nowych trendów i takich tam innych pierdółek. 'Sunshine' sukcesywnie katowane na lewo i prawo, 'Purple Audio' nieco lżejsze brzmieniowo aczkolwiek równie dobrze wpływające na mnie i mam nadzieję na innych. Trochę więcej wyrozumiałości dla tego relka. Wersja Duguida w jego stylu, czyli dużo elektro-pierdów w transie.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Alex M.O.R.P.H - Purple Audio / Sunshine [Vandit]

Postprzez Vidia 24 lut 2009, 12:53

Sunshine to jedna z produkcji, które zdecydowanie najbardziej przypadły mi do gustu spośród przesłuchwanych ostatnio (większość mnie nie zadowala:/). Zgadzam się z opinią, że Original mix jest lepszy. Dużo bardziej podoba mi się niż remix Nitrousa. Ten ostatni ma takie bardziej jakby szorstkie brzmienie, choć da się go słuchać, nie jest fatalny. Do oryginału będę często wracać - może nie jest super-extra, ale bardzo przyjemny dla ucha. Morph nie zawódł mnie tą produkcją
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości