Midway - What If

Trance | In Trance We Trust | 2009

Powrót do Trance

Midway - What If

Postprzez Boguś 29 sty 2010, 18:28

Obrazek

:arrow: What If
:arrow: Amazon (Ferry Tayle & Stephan R 2009 Universal Language Mix)

Hmm trochę to dla mnie dziwne, że nikt nic nie wspomniał o tym wydawnictwie. Pozycja ukazala sie w In Trance We Trust pod koniec 2009 roku a mianowicie 23-go listopada. Jeśli mam być szczery, to dosyć późno się o niej dowiedziałem, bo jakoś chyba pod koniec grudnia. Tu w stolicy nie mam zbytnio czasu na słuchanie audycji radiowych, bądź zwyczajnie mi się nie chce ze zmęczenia po pracy.. Ale przejdźmy do rzeczy. Jesli chodzi o What If jest to utwór, który posiada wszystko to, co kocham w muzyce trance najbardziej: piękną melodię, klimat i wprowadza w trans, sprawia, że człowiek może się wyłączyć choć na chwilę. Pierwszy raz ten kawałek usłyszałem ze ściągnietego secika Ferry Tayle'a z Flightbook Stockholm Edition on ah.fm 02.12.2009 i od razu wpadł mi w ucho. Sprawdziłem cóż to takiego i ku mojemu zdziwieniu ukazał mi sie pan Ralph Barendse spod aliasu Midway. Byłem prawie na 100% pewien, że to na pewno jest jakiś nowy kawałek Tayle'a. Do złudzenia sample, melodia przypominają jego styl, przecudna melodia i później pięknie pędzi w jego stylu. Nawet się zastanawiałem czy Ferry Tayle znacznie nie pomagał w tym kawałku. Jednym z argumentów mógłby być fakt, że obok What If znajduje się jeszcze nowy remix do Midway - Amazon gdzie remixerem jest właśnie sam Ferry wraz ze Stephanem R. Pomimo, iż usłyszałem utwór późno to już go tak przekatowałem i tak się w nim zakochałem, że stał się moim osobistym nr 1 2009 roku :)
Teraz coś na temat remixu do Amazon. Uważam, że jest to najlepszy remix tego kawałka, jakie do tej pory się pojawiły a kilka ich było m.in Mesh Remix, Plastic Boy Remix czy Carl B Remix. Ferry ze Stephanem zrobili coś kapitalnego. 10 minut pięknego melodyjnego trance'u \o/ Utwór już od samego początku nabiera przyspieszenia [jakie to robi niesamowite wrażenie jak się tego słucha w secie. Od 4 minutki znane z tego oryginalnego amazon sampelki rozkrecaja sie w tayle'owym stylu, po czym jak upliftowa bomba wypier....ją do przodu i cisną już na pełnej prędkości [już sobie wyobrażam co to sie musi dziać na evencie przy tym kawałku]. Może za pierwszym razem zbyt szybko to przesłuchałem i podszedłem do remixu nieco obojętny, ale za to z każdym odsłuchem było coraz lepiej i lepiej :P Niesamowity remix, w którym Ferry kolejny już raz udowodnił, że potrafi zrobić nie tylko piękną produkcję, ale również i kapitalny remix [tu akurat we współpracy ze Stefanem :P] Podsumowując polecam najgoręcej jak tylko mogę wszystkim fanom upliftowego grania :)
Starałem się to wszystko opisać jak umiałem wiec za wszelakie wpadki i niedociagniecia ajm sory :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Powrót do Trance

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości